Diyarbakırda bilinen guvenilir ozel servis

Aracınız
Arkadaslar antalyadan diyarbakira tasindim. Bilinen onerilebilecek bir ozel servis veya usta var mi simdiden tesekkurler

Aracınız
hocam hiç sormayın ya ciddi anlamda düşündürücü ve sıkıntılı bir durum. Zaten kardelen berbat ötesi emin olabilirsin. şu ana kadar 3. sanayi de japon otoyu duydum ancak tam olarak emin olamadım

Aracınız
hocam hiç sormayın ya ciddi anlamda düşündürücü ve sıkıntılı bir durum. Zaten kardelen berbat ötesi emin olabilirsin. şu ana kadar 3. sanayi de japon otoyu duydum ancak tam olarak emin olamadım
2016 patlamasında arabam perişan oldu olmayan yerlerini de kendileri perişan etti. Taban halımı falan yaktılar rezillik yani garanti bozulmasın diye mecburen gidiyorum. 1 yıl sonra satacağım arabayı satarken 1 yıl garantisi devam ediyor demek için servise gidiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
2016 patlamasında arabam perişan oldu olmayan yerlerini de kendileri perişan etti. Taban halımı falan yaktılar rezillik yani garanti bozulmasın diye mecburen gidiyorum. 1 yıl sonra satacağım arabayı satarken 1 yıl garantisi devam ediyor demek için servise gidiyorum.
Patlamaya sebep olanlarında gerçekleştirenleri destekleyenleride işini baştan savma yapıp milletin helal kazancına çöreklenenlerinde Hepsini Allah ıslah etsin.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam cok gecmis olsun gercekten uzuldum. Yani kul hakkina giriyorlar gercekten allah islah etsin

Geri