Double teyp hakkında yardım

Aracınız
Arkadaşlar aracım 2002 model es7 vtec , double teyp taktırmak istiyorum ancak internetten sipariş vermeye korkuyorum tam olarak oturmayacak diye ben çok görünüşe önem veren biriyim tam oturmasını isterim mesela arkadaşım biri taktırmış böyle olmuş hiç hoşuma gitmedi bir de 900 lira para vermiş IMG_2954.jpg
Bu araca tam oturan bi teyp var mı galiba tam 7 inç oluyor bu kasaya

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

myna

0
Arkadaşlar aracım 2002 model es7 vtec , double teyp taktırmak istiyorum ancak internetten sipariş vermeye korkuyorum tam olarak oturmayacak diye ben çok görünüşe önem veren biriyim tam oturmasını isterim mesela arkadaşım biri taktırmış böyle olmuş hiç hoşuma gitmedi bir de 900 lira para vermiş Ekli dosyayı görüntüle 7767
Bu araca tam oturan bi teyp var mı galiba tam 7 inç oluyor bu kasaya

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam nasıl bi teyp istediginize bağlı 350-400 TL ye de alırsınız binlerce lira vererektr alırsınız bende korax ht var zamanında 450 TL ye almıştım Bluetooth vs herşeyi var performansı beni tatmin edici bu teybin tam oturması için çitaları kestirmeniz lazım bende de böyle ileride satacak olursam diye kestirmedim Bi sıkıntı yapmıyor aldığınız yerde taktırırken çitaları inceltip tam oturtmalarını söylerseniz tam oturturlar oraya. Şu an 350 - 400 TL olan teypleri önermem malum dolardan dolayı herşeyi yükselttiler.. Ama görüntü konusunda ayarlarlar bi şekilde kayserideyseniz yönlendirebilirim

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Pioneer lara bak derim.

GM 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri