Civic FB7 Drl Sorunu

Aracınız
Arkadaşlar iki drl de sorun var. İkiside bir yanıyor bir sönüyor. Tokadı yediği zaman bazen yanıyorlar. Bende direksiyon altı sigorta kutusundan hem 10 numaralı hem 21 numaralı drl sigortalarını söküp denedim ve teki kısık yanıyor. Aslında yanmaması gerek. Drl sigortaları 10 ve 21 değil mi?20191112_173132.jpeg

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar işin çıkamadım ve yardim aldım. Ampüllerden birinin uzun teli kopmuş diğerininki kopmak üzere idi. Deneme yaparken de sanırım tekini ters bağlamışım ve ikiside siyahlaşmıştı.

Her iki ampül değişti ve düzeldi şuan.

Hocam kronik sanırım benim araçta en az 5 ampul yemiştir şimdiye kadar.Led de taksan,halojen de taksan bir süre sonra patlıyor.Çok pahalı kaliteli bir ürün takmadıktan sonra bunlar kısa sürede geçiyor maalesef.osram-philips-narva falan denemek lazım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam kronik sanırım benim araçta en az 5 ampul yemiştir şimdiye kadar.Led de taksan,halojen de taksan bir süre sonra patlıyor.Çok pahalı kaliteli bir ürün takmadıktan sonra bunlar kısa sürede geçiyor maalesef.osram-philips-narva falan denemek lazım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Evet aynen. Halojen aşırı ısınıyor, ledler bilindik marka değil. Şuan stanley marka taktık bakalım göreceğiz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@arif0668 Biz konuyu görene kasar siz çözmüşsünüz, geçmiş olsun :)

Aracınız
@arif0668 Biz konuyu görene kasar siz çözmüşsünüz, geçmiş olsun :)
Evet çözdük fakat fb7 deki park ve drl çift duylu aynı ampül olunca iş karışıyor. Sigorta kutusundan 10 ve 21 çeksek bile sadece drl sönüyor ve parklar yanmaya devam ediyor. Çünkü parklar xenonlara bağlı ve kısaları açınca ortak yanıyor.

Ampüllerini değiştik birdaha kurcalamamak, led takmamak üzere kapattık davlumbazı

Geri