Duvara sürtme hakkında

Merhaba arkadaşlar,

eşim sabah kapalı otoparktan çıkarken kolona sürtmüş tavsiyeniz var mı? kapıyı çamurluğu boyatmak zorunda kalırmıyız?

teşekkürler.

2018-02-13-PHOTO-00000195.jpg

Öncelikle geçmiş olsun, aracınızın çizikleri çok net anlaşılmamakla birlikte derin duruyor. Yani boya kalkması gibi. O yüzden üzülerek boyadan başka çare yok gibi gözüküyor. Allah beterlerinden korusun..

Öncelikle geçmiş olsun, aracın sürtülen yerine pasta cila uygulayıp ona göre net karar verebilirsin. Allah beterinden korusun.

FD6 I-VTEC

Geçmiş olsun hocam Allah beterinden korusun ıslak mendille silin iyice duvarın rengide geçmiş olabilir derinliği pek anlaşılmıyor burdan ama derinse boyadan başka çare yok bazı yerlerde diyecekleri komple kazınıp tekrar boyanması diyecekler çizik kapatıcı yerler varsa öyle yerlere gidin bence :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

muhakkak pasta cile uygula kendin orata çıkan sonuç bu görüntüden çok çok düzgün olacaktır. çıkan sonuca görede yaptırmayı veya bi süre o şekilde devam etmeyi düşüneiblirsin

Tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar. O bölgeyi yıkayıp cif kremle ovalaya ovalaya çıkarttım duvarın boyasını ama çizikler derin malesef. Kapı ve çamurluk boyanması gerekiyormuş. Boyatmayı düşünmüyorum bu şekilde kullanırım artık. Hanımlara vermesek arabayı sorun çıkıyor verince de sonuç bu.
File 13.02.2018 17 09 22.jpg

Bana kalirsa gördüğüm kadariyla boya yapip kiyma arabaya. Profesyonel pasta cilacilar (sonax maguers ) gibi yerlere bi görüş. En azindan hayali bir sürtme izi nin bile kalmasi boyanmasindan iyidir. Basimiza geldi. Ayni yerde bi sürtme vardi. Adam guzel ugrasti. Geriye kalan ufak bi göçük( farkedilmiyor bile) ...kaldi. Boyadan iyidir dedik. Yani en azindan ufak bi cizik kalmasi boyadan iyidir. Bu na şükür. Kapi bitiminden metali kaldirmamis.

[MENTION=7445]hot-shot[/MENTION] Geçmiş olsun, pasta ile deneme yorumlarına katılıyorum.

Geri