Eagle Eye Bağlama

Arkadaşlar Merhabalar Öncelikle;

EagleEye yani Kartal Gözü Aldım Ayna Altına Bağladım . 2 Led li White-Amber .

Yan Sinyallere Gelen Kablodan Amber Led ı bağladım. Sinyal veya 4lüyü Yakınca sorunsuz çalışıyor . Ama Beyazlarında yanması için tavandan kablo cektim ama kabloyu bağlayınca sürekli yanıyor . Yani tavan ışığı açık iken yanmasını istiyorum. . Baglatiyi resim ile yaptım . Umarim anlatabilmisimdir . Ne yapmalıyım .

image host

Son düzenleme:

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Şaseyi gövdeden mi aldınız? Hatırladığım kadarıyla iç lambada sürekli artı var tetik şaseden. Yani siz eksiyi iç lambadan alırsanız iç lamba yanınca kartal gözleri de yanar.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bu arada çizdiğiniz şekilden hiç bir şey anlaşılmıyor. 3n azından ben anlamadım. Şaseleri ortak mı? Ayrı ise toplamda 4 kablo mu var, şekilde boş olan uç ve yükte çapraz gidip kısa devre olan nedir? Vs vs

Led de 3 adet kablo var .

Sarı +
Beyaz +
Siyah -

4lu den sarı ile siyah kabloyu paralel bağladım . Beyazı nda tavan ışığı ile yanması için tavandan kablo cektim ve bağladığım da sürekli yanıyor .

Ben istiyorum ki tavan yandığında beyaz sinya yandığında sarı yansın.

TaVan'dan paralel alsam beyaza sonra tek kablo ile Sinyal den alsam bir sıkıntı olurmu .

Benim aslında yapmak istediğim olay şu aldığım kartal gözü led ileri Aynanın altına bağlamak sinyal verdiğinde sarı tavanın ışığını yaktığında ise Beyaz yanmasını istiyorum ama Sarı'nın yanması için sinyallerden gelen kablodan paralel olarak bağladım Sarılar yanıyor ama sonrasında tavan ışığından çektiğim kabloyu bağladığım zaman beyaz sürekli yanıyor araç kapalı veya açık konumda ise fark etmiyor.

Senin dediğin gibi yapacağım tavandan gelen kablodan beyazların yanması için bağlayacağım sonrasında sinyallerden de sadece eksi kutubundan alıp sarıların yanması için bağlayacağım Bir de öyle deneyeceğim Cevabın için çok teşekkür ederim.

Bu satılan dediler 3 kablolu geliyor veri Sarı biri beyaz bir de siyah olmak şartıyla siyah kablo ledlerin artısına bağlı diğerleri eksisine

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=2667]muhsin6607[/MENTION] Muhsin kardeşim tepe lambasından enerji aldığın yerin fotoğrafı var mı. Arkadaşın işini %100 çözecektir. İç ambiyans çekerken fotoğraf almış mıydın?

Aracınız
[MENTION=2667]muhsin6607[/MENTION] Muhsin kardeşim tepe lambasından enerji aldığın yerin fotoğrafı var mı. Arkadaşın işini %100 çözecektir. İç ambiyans çekerken fotoğraf almış mıydın?

Galeride bulamadim ama en kisa sürede foto cekip paylaşıyorum kardesim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

0507 148 6445

Whatsapp ilede gönderebilirsin resimi . Ben çok baktım ama tepe lambasından çekemedim bağlantıyı .

Çok teşekkür ederim yardiminiz için

Geri