Egzos

Selamün aleyküm aracım 2011 fd6 aracımı yeni aldım komple body kit var aracta bazı kırıkları felan vardı söktürdüm fakat egzos cıkışları bu şekildeydi tabi şimdi orjinale cevirmek istiyorum fakat egzos uclarını nerden bulabilirim internetten araştırdım biraz krom uclar var onlarda kaynak olurmu bilmiorum yardımlarınız için teşekkür ederim Screenshot_2021-04-14-02-27-54-268_com.android.chrome.jpeg

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ve aleykümselam
Orjinal tamponu bozmadılar ise 2 adet krom başlık güzel durur. Egzos ustası veya aksesuar satan yerlerde bulunur. Kaynak yapılır engel değil. Egzos gazından dolayı krom başlıkların tamponu hafif geçmesi daha sağlıklı olur. _20210414_044726.jpeg

Ve aleykümselam
Orjinal tamponu bozmadılar ise 2 adet krom başlık güzel durur. Egzos ustası veya aksesuar satan yerlerde bulunur. Kaynak yapılır engel değil. Egzos gazından dolayı krom başlıkların tamponu hafif geçmesi daha sağlıklı olur. Ekli dosyayı görüntüle 264780
Teşekkür ederim usta orijinal tampon bozulmamış sıkıntı yok ben orijinal egzos uclaronı bulamadım dediğim gibi krom uclar var onlarda kaynak olmuyomu bilmiodum çok saol tesekkur ederim

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri