Civic FC5 Egzoz Su Püskürtme

Aracınız
Civic FC5 2017
arkadaşlar merhabalar. egzozda su püskürtme gibi bir durum var. servis de kış olduğundan, sıcak soğuk yaptığından olur dedi. aynısı aracında olan var mı? yardımcı olabilirseniz sevinirim. muhabbet ile.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaşlar merhabalar. egzozda su püskürtme gibi bir durum var. servis de kış olduğundan, sıcak soğuk yaptığından olur dedi. aynısı aracında olan var mı? yardımcı olabilirseniz sevinirim. muhabbet ile.

Merhaba, aracınızda bir sıkıntı yok hocam. Dış ortam soğuk, egzoz gazı sıcak olduğu için yoğuşma oluyor ve egzoz içinde buhar yapıp su olarak dışarı atılıyor. Aynı olayın tersini klimalarda yaşıyoruz. Klima çalışınca damlayan su da yoğuşmadan kaynaklanıyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Vallaaahi ben kac gundur yazacaktim unutup duruyorum. Hay sen cok yasa. Evet bende biliyorum ki honda Toyota gibi markaların benzinli modelleri iyi su atıyor egzosttan. Hatta eskiler benzinli motor subatiyorsa saglamdir derler. Ancak benim aractada dikkatimi cekmisti. Abicim bildiğin altini islatiyor bu cocuk. Oderecede. Şırıl şırıl egzosttan su cikiyor. Tamam bencede normal ama biraz fazla değilmi.

.

Aracınız
Civic FC5 2017
aynı derdi olan insanlarla bir arada olmak güzel. bana da fazla gelmese yazmazdım ama maşallahı var. ha söylediğiniz gibi normalse sorun yok. teşekkürler arkadaşlar :)

Aracınız
Vallaaahi ben kac gundur yazacaktim unutup duruyorum. Hay sen cok yasa. Evet bende biliyorum ki honda Toyota gibi markaların benzinli modelleri iyi su atıyor egzosttan. Hatta eskiler benzinli motor subatiyorsa saglamdir derler. Ancak benim aractada dikkatimi cekmisti. Abicim bildiğin altini islatiyor bu cocuk. Oderecede. Şırıl şırıl egzosttan su cikiyor. Tamam bencede normal ama biraz fazla değilmi.

.
Sabancı toyotaları özellikle daha çok atardı suyu. Ama o kasalara hala sorunsuz biniyorlar.
Şuan bendeki lpg li fb7 kasada kışın aynı şekilde. Dururken devir verdikçe püskürtüyor

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018

Ekli dosyalar

• IMG_20211029_175941.jpg
    IMG_20211029_175941.jpg
    209.2 KB · Görüntüleme: 23
Geri