Elegance eco 2020 için jant ve panjur değişimi

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba piyasa da araba olmadığı için elegance eco almak zorunda kaldık ama piyona black ve 17 inçlik lastikler olmaması çok moralimi bozdu
Bu aksesuarları ekstra olarak takmam herhangi bir sorun teşkil eder mi arabanın rengi de beyaz onun da gri veya siyah olmasını istiyorduk,boyatma ve diğerlerini bayiden istesem takarlar mı ?
Bu konular hakkında bilgilendirirseniz sevinirim

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bence hic bir aksesuari servisten almayin. Piyasa ile servisler arasinda fiyat farki bir hayli fazla. Jant isini kendiniz cozebilirsiniz. Satan bir çok arkadaş vardı. Panjur içinde piano black kaplama malzemesi var direk alıp orjinal panjurun ustune uygulayabilirsiniz. Bahsettiğim ürünün linki aşağıdadır. Farklı satış sitelerinde daha uygun fiyata da bulabilirsiniz.

Merhaba piyasa da araba olmadığı için elegance eco almak zorunda kaldık ama piyona black ve 17 inçlik lastikler olmaması çok moralimi bozdu
Bu aksesuarları ekstra olarak takmam herhangi bir sorun teşkil eder mi arabanın rengi de beyaz onun da gri veya siyah olmasını istiyorduk,boyatma ve diğerlerini bayiden istesem takarlar mı ?

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017
TUCSON 2015

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Panjuru kaplama yaptıran arkadaşlar da var type-r panjur takanlarda. Genelde aksesuar satan yerlerden daha uygun fiyatlı alınabiliyor.
Ben orjinal RS panjuru mu satmıştım mesela. Orjinal olsun derseniz o da bir şeçenek.
Jant olarak da ben de RS jantlarımı satıyorum. Siyah modeli olan darkhan tipini de düşünebilirsiniz.
16" den 17" geçişte herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Geri