Civic EK Euro Civic Obd girişi

Merhabalar, aracımın aküsü bitti park halindeyken, ve yeni akü takıp çalıştırdığımızda Abs ve Srs lambası yandı bi süre sonra söner diye düşündüm fakat 1.000 km olmasına rağmen henüz sönmedi, Abs devre dışı denedim, nasıl arızayı silebilirim Obd girişini bulamadım aracımın, lütfen bilen varsa yazabilir mi ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Obd ile ecuya reset atarak silinebilir. Daha basiti akü kutup başını çıkarıp 10 dakika bekleyip tekrar takılır.
> Obd yeri Ek kasalarda sol altta olmalı. Dışarıdan gözükmüyor ise o bölgedeki plastik aparatı çıkarıp bakın. Bir başka yer ise torpido altında da olabiliyor. Ecu oradadır. O bölgede ise 3'lü port olur. Önce çevirici ek kablo lazım sonra bağlantı kurulur.

> Obd ile ecuya reset atarak silinebilir. Daha basiti akü kutup başını çıkarıp 10 dakika bekleyip tekrar takılır.
> Obd yeri Ek kasalarda sol altta olmalı. Dışarıdan gözükmüyor ise o bölgedeki plastik aparatı çıkarıp bakın. Bir başka yer ise torpido altında da olabiliyor. Ecu oradadır. O bölgede ise 3'lü port olur. Önce çevirici ek kablo lazım sonra bağlantı kurulur.

Akü kutup başlığını söktüm fakat işe yaramadı ama obd yi deneyeceğim son şans

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geri