Civic FB7 Farlar yanarken parklar yanmiyor

Ad Soyad
Mehmet Sesi
Aracınız
Civic FB7 2015
(Fb7 2015) Plaka lambalarını değiştirdim, sonrasında farları açtığımda farlar yanmasına rağmen aracın ön ve arka park lambaları yanmıyordu farları kapatinca sadece ön parklar yandı arka park lambaları hiçbir şekilde yanmadı. Plakalarda yanmıyor. Sebebi ne olablir?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Dediğiniz gibi adam sigorta maşasını bile alıp yerine koymamış gerçekten ilginç.

Maşa orjinalde de olmayabilir. Sanki öyle yorumlar olduğunu hatırlıyorum. Model yükseldikçe Honda araçtan bir kaç parçayı çıkartmıştı. Maşada bu parçalardan biri olabilir.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ad Soyad
Mehmet Sesi
Aracınız
Civic FB7 2015
30 TL ye hallettiğiniz işi bizlere de söylerseniz,ileride bu durumu yaşayacak olanlara çözüm olur.

Daha doğrusu tanıdığım bir elektrikçiye götürdüm.Ampulleri değiştirdiğim sırada farları açık unutmuşum sigorta atmış.Götürdüğüm elektrikçi içerideki sigortanın attığını söyledi.10dk da yaptı kendisi.
Ek olarak sigortaların üstünde yazan değer sigortadan geçen akımı temsil ediyor.
Bu elektrikçiye gelmeden başka bir elektrikçiye gittim. Kendisi tamponun inmesi ve aracın beyninde sıkıntı olduğunu söyledi.Gerçekten araba işlerinde tanıdığınız ve güvendiğiniz birinin olması çok değerli.

Son düzenleme:
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Daha doğrusu tanıdığım bir elektrikçiye götürdüm.Ampulleri değiştirdiğim sırada farları açık unutmuşum sigorta atmış.Götürdüğüm elektrikçi içerideki sigortanın attığını söyledi.10dk da yaptı kendisi.
Ek olarak sigortaların üstünde yazan değer sigortadan geçen akımı temsil ediyor.
Bu elektrikçiye gelmeden başka bir elektrikçiye gittim. Kendisi tamponun inmesi ve aracın beyninde sıkıntı olduğunu söyledi.Gerçekten araba işlerinde tanıdığınız ve güvendiğiniz birinin olması çok değerli.

Teşekkürler geri dönüş için....sigortadanmış yani dediğimiz gibi

Sigortalar olması gerektiği gibimiymiş 15A takılmış her yeri demiştiniz ya ???

Usta işi önemli......Ufak bi sigorta işi için bile neler söylüyorlar enterasan ya....yok motor inecek felan deseymiş.....öyle ölmez füze at deseydin ...Daha neler duyacaz ...

Son karar tabiki sizin. Saygılar

Ad Soyad
Mehmet Sesi
Aracınız
Civic FB7 2015
Teşekkürler geri dönüş için....sigortadanmış yani dediğimiz gibi

Sigortalar olması gerektiği gibimiymiş 15A takılmış her yeri demiştiniz ya ???

Usta işi önemli......Ufak bi sigorta işi için bile neler söylüyorlar enterasan ya....yok motor inecek felan deseymiş.....öyle ölmez füze at deseydin ...Daha neler duyacaz ...

Son karar tabiki sizin. Saygılar

15A takılan yerler doğruymuş. Zaten kitapçıkta gösterilmiş ama ben kitapçıktaki numaralandırmadan dolayı yanlış anlamışım.
Dediğiniz gibi fırsatçılık yapmak insanlarda meslek haline gelmiş. Garip olan şey ise tamponun inmesi gerek diyen adam bölgedeki en mahir elektrikçi olarak bilinen birisi.

Geri