FB 7 Yağ Basıncı Az Uyarısı

Ad Soyad
Mustafa YILDIZ
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar herkese iyi günler diliyorum. Benim 2013 model Honda civic FB7 aracım var yaklaşık 2,5 yıldır kullanıyorum, araç sadece sağa dönüşlerde yağ basıncı az uyarısı veriyor, sonra uyarı kayboluyor, bir türlü çözümü bulamadım. Başına böyle bir şey gelen yada çözümünü bilen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim, herkese iyi günler diliyorum.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sağa dönüşlerde yağ seviye sensörü yağı algılayamadığı için ikaz veriyordur. Yağ seviyeniz normal ise herhangi bir ciddi problem olmaz. Sensör için ise zamanla eskidiği için eski performansı kayboluyor olabilir. Motor yağınız kalın ise de olabilir.

Ad Soyad
Mustafa YILDIZ
Aracınız
Civic FB7 2013
Sağa dönüşlerde yağ seviye sensörü yağı algılayamadığı için ikaz veriyordur. Yağ seviyeniz normal ise herhangi bir ciddi problem olmaz. Sensör için ise zamanla eskidiği için eski performansı kayboluyor olabilir. Motor yağınız kalın ise de olabilir.
Ahmet_Es7 Yağ seviyesi normal, yağ 0-20, yaklaşık 2 yıldır bu şekilde bir çözüm bulamadım, araca bir problem yaratmıyo fakat sürekli uyarı verdiğinden can sıkıcı bir duruma geldi

Geri