Civic FB7 Fb7 2012 3D havuzlu paspas seçimi

Aracınız
Civic ES7 2001
@sefgngr hocam ürünler elime ulaştı ilk izlenim biraz ince gibi geldi ama arabaya koyunca çok bi ayrı oldu acayip bi hava kattı sağolun öneriniz içinhocam bunun temizliğini ne sürede nasıl yapıyorsunuz birde yıpranma süresi nasıl dayanıklı mı? Şimdiden sağolun cvplar için. DSC_0630.jpegEkli dosyayı görüntüle 258981DSC_0631.jpegDSC_0633.jpeg

G3421 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Hayırlı olsun güle güle kullanın.. iç mekanı değiştiriyor gerçekten.. aracımdan bir aydır uzağız.paspasları serdim otoparka koyup gittim. Otoparkta beni bekliyor.. insan paspasa basmaya kıyamıyor, temizliğini pek düşünmedim. Temiz kullanıcam sadece

bir vurgun bu sevda

Ad Soyad
murat yavuz
Aracınız
Civic FB7 2012

Hocamın dediği paspas harika. Bugün arabadan eskileri çıkardım ve bunları taktım. Malzemesi kauçuk ve baya ağır. Hayatta kayma yapmaz gibi. Yan bariyerleri de yeterli(2 parmak kadar) ama biraz daha yüksek olsun isterdim. Tek eksiği bence bu. Kokusu var ama kötü bir koku değil ucuz parfüm kokusu gibi:) Ekli dosyayı görüntüle 257336Ekli dosyayı görüntüle 257337

Kün feyekün..
hocam paspasın marka model nedir? bir de memnunmuusnuz

Ad Soyad
murat yavuz
Aracınız
Civic FB7 2012
Ben buldum. Forumda geçen yıl ki bi gönderide görmüştüm ama link kapanmıştı.. n11 den aldım. Mağazada ilan olarak toyota için ilan vardı. Mesaj attım fb7 için de var mı diye. Olduğunu söylediler. İletişim kurduk. Corolla diye sipariş ettim ama civic fb7 gönderdiler sağolsun. Aracımda siyah 3d havuzlu vardı. Kötüydü.. 5d paspas olarak bunlar gerçekten hem görsellik hem kalite hem de temizlik açısından harika.. fd6 aracımda da kullanıyordum.Ekli dosyayı görüntüle 258334

bir vurgun bu sevda
marka model link alma şansım varmı?

Geri