Civic FK7 FB7 2012(40.yıl) satıp 2022model FE1 almak

feKA

0
Siz en son kasa arabayı nasıl buldunuz arkadaşlar? Eco elegance alınır mı ? Mantıklı mı yoksa aynı fiyatlarda oktavialara bakmayı tercih eder misiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
üstad DSG konusunda sıkıntı illaki yaşarsınız bunu göz önünde bulundurarak vw grubuna bakın, onun dışında araç tipi olarak sedan, suv nasıl bir kasa tipi istediğinizde önemli, her aracın illaki arızaları oluyor ama arızalar sizi yol ortasında bırakmayacak arızalar olmasına özen göstermek lazım.

feKA

0
Sedan istiyorum. Son kasa güzel mi?
1,5 eco elegance lpg+benzin mi
Yoksa aynı fiyatlarda oktavia 1,0 e tsi mi yakıt konusunda hangisi daha iyidir?

Son kasa gayet güzeldir... FB7'den sonra çağ atlarsınız. FC5 Civic için asıl kilometre taşı olmuştur. FE1 ise özellikle Avrupa pazarında egemenlik kurma amacı üzerine planlanmıştır.
FE1 LPG'li alınmaz , hiçbir niteliği yoktur bence.
182 beygir ünite , FC5'te taş devrinden kalma atmosferik motor üzerine ECO fabrikasyon LPG sistemi karşısında kendini gösterememişti. FE1 sırf o motor için neredeyse tercih sebebi konumundadır. 2021 Executive Plus'lara bakabilirsin. Octavia , yeni Civic'in yanında araba değildir.

Eco elegance bu yakıt fiyatlarında gayet makuldur üstelik turbo olmasıda atmosferik lpg li fc5 e göre daha tatmin edici

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Sedan istiyorum. Son kasa güzel mi?
1,5 eco elegance lpg+benzin mi
Yoksa aynı fiyatlarda oktavia 1,0 e tsi mi yakıt konusunda hangisi daha iyidir?

octavia 1.0 da olsa hızlanması felan gayet güzel yakıt konusunda da sanırım 5-6 lt diye biliyorum ama dediğim gibi dsg li bir araç 50 bin den sonra sıkıntı verebilir, civic yeni kasa güzel fc5 e göre biraz daha ağır yani spor değil, turbo lpg konusunda ben hep ön yargılıyımdır yani bir araçta turbo varsa lpg siz binilmesi taraftarıyım, honda da şöyle bir olay var bir kasa yeni çıktığında elegance ile exe arasında donanımsal ve aksesuar olarak iyi farklar oluyor ama 3 sene sonra makyajlı kasa çıktığında bu fark sadece start-stop ve deri koltuk olarak kalıyor ve bir birine çok yakın özellikler oluyor, yani demem o ki 2024 te çıkacak makyajlıya kadar şuan en donanımlısı EXE dir

Geri