FB7 Atiker Grand Kullanıcıları

Aracınız
[MENTION=14063]mustafa_01980[/MENTION] merhaba araciniz hayirli olsun. Atikerin tanki ve beyni brc de kullanilmaz malesef. Komple herseyi brc ile yenilemeniz lazim. Bu dudrumda aracinizi tekrar muayeneye sokmaniz da gerekir. Bence bu ise girmeyin. Aracinizda buyuk ihtimal hatali bir montaj veya ayar vardir. Atikerden anlayan iyi bir lpg ustasi bulup aracinizi gosterin sorununuzu cok daha uygun maliyetle cozersiniz.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

deeptrace teşekkür ederim. evet dediğiniz gibi komple değişim oluyorsa ne yazık ki maliyet de çok yüksek olacaktır. iyi usta bulmakta gerçekten sorun. önceden akl marka lpg kullandım. hatalı montajdan aracım tekleme yapıyordu. araçtan soğudum. 6 ay sanayi sanayi dolaştım. en son kablo tesisatında sorun çıktı. işi bilmeyen çok yer de var.

Aracınız
[MENTION=14063]mustafa_01980[/MENTION] sanirim izmirde yaşıyorsunuz. Izmirde yusuf koparan usta var. Ben gidip görmedim ama cok övüyorlar. Youtubeda videolari var. Bence arabanizi yusuf ustaya gosterin sorunuzu az bir maliyetle çözer.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ankarada tavsiye edeceğiniz Atiker ustası var mı? Lpg den dolayı Antipatinaj-direksiyon-lastik basınç lambaları yanıyor.

Geri