Civic FB7 Fb7 benzin&lpg yağ önerisi

Eneos 4lt 1440₺ trendyol da fiyat normal mi ya?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam, trendyol da Altun Petrol isimli firma 935TL ye satıyor Eneos 0w20 yağı. Ben son 4 bakımdır bu yağı kullanıyorum, gayet memnunum. Firma da güvenilir. Net’te araştırma yapabilirsiniz.

mturker

Özel Üye
Alıcaz mecburen anlaşılan. Aslında günümüzde bu paralar hiç değerli değil ama işte illa gözümüz alışamıyor aşırı geliyor. Asgari ücretin 5te birine falan araca periyodik bakım yaptırmak koyuyor. Ki bu sanayide. Bir de servise gitsek aylık maaşın yarısını vermek zorunda kalacağız

Dediğiniz gibi tam rakamlara alışamadık biraz daha zaman diyecem ama zaman geçtikçe dahada kotuye gidiyor.
Alternatif koşturmaya devam bı sure daha...
Siz bence doilli deneyin pişman olmayacaksınız.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam, trendyol da Altun Petrol isimli firma 935TL ye satıyor Eneos 0w20 yağı. Ben son 4 bakımdır bu yağı kullanıyorum, gayet memnunum. Firma da güvenilir. Net’te araştırma yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim şimdi baktım aldım favoriye kartın hesap kesiminden sonra hemen alıcam inşallah

mturker

Özel Üye
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar aracım 2012 model ve 165bin km nin üzerine çıktı artık. Yağ ve filtreler için bakım zamanı geldi antalyada yaşıyorum şuan 40-45 derecelerdeyiz. Yağ olarak be önerirsiniz aracım lpg li. Biliyorum yağ konusu çok ama belli bir km ve iklim için değişim olabilir diye tekrar yardım almak istedim açıkcası. En son castrol 10/40 kullandım şuan eneos çok övülüyor o yüzden kafam karışık biraz

Ben benzini ve gazı Opet ten alıyorum....Opet bulamazsam çok nadir de olsa Shell den almaya çalışıyorum...

Yağ konusunda Eneos ultra full sentetik 0W20 kullanıyorum...aracım 2018 Eco elegance otomatik FC5.. 80.000 Km de..Saygılar

Son karar tabiki sizin...Saygılar

mturker

Özel Üye
Geri