Fb7 bluetooth aygıtı

Ad Soyad
Hakan Akgün
Aracınız
Civic FB7 2013
Aracım 2013 fb7 eco premium. Bizde bluetooth özelliği yok malesef, aux üzerinden de bluetooth sesi az veriyor mecbur aux kablosu kullanmak zorunda kalıyorum. 1 sorunum 1 tane sorum var.
Sorun: Uzun yolda iphone telefonumu şarj etmek için usb yerine kablo ile bağladım ve birden araca bağlandı şarkı albüm kapakları sanaçtı vs. herşey çok güzel gözüküyordu fakat bir hafta sonra falan bağlanmamaya başladı, no song yazıyor(İphone 11). Arkadaşımın telefonu iphone 14 pro max ona çok güzel bağlandı ve bugün bile bağlanmaya devam ediyor benim aracımda, aynı şekilde başka arkadaşımda da 14 pro max var fakat onda bağlanmıyor ios sürümler tıpa tıp aynı benim telefonum da dahil. Bu bağlanmama sorununun bir çözümü var mı? Araç telefonumu görüyor fakat şarkı açtığım halde no song yazıyor.

Soru:Usb bağlantı yeri var bildiğiniz gibi kolçak içinde buna uyumlu bluetooth aygıtı almak istiyorum. Araştırdım fakat sadece hem usb takıyor hem aux yerine takıyor benim istediğim usb yerine aygıtı taktığımda direk araca ve telefonuma bağlanması aux ile bağlantısı olmadan. Var mı aracında usb destekli bluetooth aygıtı kullanan. Varsa link bırakırsanız çok sevinirim. Yıkamada başka bir fb7 de görmüştüm fakat arkadaşa da hediye gelmiş nerden aldığını öğrenemedim.

Aracınız
Civic FB7 2012
bu ürünü kullanıyorum, memnunum, telefonla görüşme de yapılabiliyor doğru konumlandırılırsa.

Geri