Fb7 kasa civic fren balata

Edinew

0
Ad Soyad
Edi New
Aracınız
Civic FD6 2008
Kale ile bosch arasında kaldım hocam hangisini tavsiye edersin
4 senedir Bosch kullanıyorum. Toz dışında sorunum yok. ustaya sordum toz yapan balata yumuşak olur, daha sağlıklı dedi. Bütçemede uygun,daha ne olsun. Tekrar sipariş verdim. Ön 350 TL - arka 170 TL toplam 532 TL tuttu. Bugün kargodan teslim alıp, Cumartesi taktıracağım. Yerli malı diye Kale tercih edecektim ama kısmet değilmiş. Parça konusunda her olmaz diyene itibar etmeyin. iyi karar vermek lâzım. Bujilerim Çin malı. Motor yağlı kulağım Tayvan malı, Şanzuman-ve motor yağım Eneos. Filtrelerim Winkel idi, Filtron'a geçtim 2 deferdir. Hiç birinden bir sorunum yok, gayet memnunum ve tekrar tekrar kullanıyorum. Sİlecekte de Bosch Aerotwin favorim. Başka silecek almam.

Son düzenleme:
Aracınız
Bence disklerinizide degistirin.
Her balata degisiminde disk tornasi olmasi gerekiyor.
Diskleriniz cok yipranmis.
Arka balatalar %50 gibi gordum ama bence siz 4 takim disk, 4 takim balata sonra da fren hodrolik sivinizi degistirin. Uzun zaman fren probleminiz olmayacagi gibi frenleriniz daha iyi tutacaktir pedalda da hissedersiniz zaten.

Yukarida kavrar.

Disk degisiminde ilk zamanlar zayif gelebilir rodaj yapmaya ozen gosterin.
Ilk 200 km ani ya da panik frenden kacinin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bence disklerinizide degistirin.
Her balata degisiminde disk tornasi olmasi gerekiyor.
Diskleriniz cok yipranmis.
Arka balatalar %50 gibi gordum ama bence siz 4 takim disk, 4 takim balata sonra da fren hodrolik sivinizi degistirin. Uzun zaman fren probleminiz olmayacagi gibi frenleriniz daha iyi tutacaktir pedalda da hissedersiniz zaten.

Yukarida kavrar.

Disk degisiminde ilk zamanlar zayif gelebilir rodaj yapmaya ozen gosterin.
Ilk 200 km ani ya da panik frenden kacinin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam sağolasın tavsiyelerin için balata değişiminde dikkat edeceğim diske

Selamın aleyküm fb7 kasa civic için önerebileceğiniz ön ve arka fren balatası var mı acaba
Aracımı sattığım için elimde kaldı. Eskişehir bayiden alınmıştı ön ve arka balata fb7 2012 model aracım için yedek almıştım. Düşünürseniz yardımcı olabilirim.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri