Civic FB7 Fb7 kısa farlar hk. d4s

Ad Soyad
Sadi ÖZDEN
Aracınız
Civic FB7 2012
Selam arkadaşlar d4s ile bir çok konu var.
şu an bi sıkıntımız yok
ama günışığı 4300k gittikçe sarıya dönüyor zamanla
led gibi beyaz olsun yağmurlu havalrda da iyi olsun istiyorum
Osram'ın çeşitleri var
nigt breaker
normal 4300k
yada Phlıps
Photon ile ilgili sıkıntılar okudum bilhassa gece yağmur da gösteriş zayıflaması ile ilgili

bu konuda fikriniz ne olabilir?
Teşekkürler
10109042360370.jpg

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    7.4 KB · Görüntüleme: 10
Aracınız
Civic FB7 2014
Merhaba, @Sadi ÖZDEN

Night breaker olan model performans modeli oldugu icin kullanim suresi daha az olarak gösterilir. Ama normal bir ampüle göre daha çok verim alırsınız yol aydınlatmasında
Philips olan icin kullanim süresi ise daha uzundur ortalama 5 yil kadardir. Philips genelde fabrika çıkışlı olduğundan daha çok uzun süre dayanıklığı ile bilinir ampülün aydınlatma seviyesi normaldir.
Normal araç üzerinde gelen hakkında bir bilgim yok hangi marka olduğunu bilmedigim için.

Aracınız
Civic FB7 2015
Nıght breaker kullanıyorum gece aydınlatması standart ampullere göre baya fark ediyor. Yağmurlu havalarda ki performansı o kadar da mükemmel değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ad Soyad
Sadi ÖZDEN
Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba, @Sadi ÖZDEN

Night breaker olan model performans modeli oldugu icin kullanim suresi daha az olarak gösterilir. Ama normal bir ampüle göre daha çok verim alırsınız yol aydınlatmasında
Philips olan icin kullanim süresi ise daha uzundur ortalama 5 yil kadardir. Philips genelde fabrika çıkışlı olduğundan daha çok uzun süre dayanıklığı ile bilinir ampülün aydınlatma seviyesi normaldir.
Normal araç üzerinde gelen hakkında bir bilgim yok hangi marka olduğunu bilmedigim için.
Teşekkürler

Geri