Civic FB7 FB7 LPG Tüketimi

2016 yılında dizel otm civic sedan gelecekmiş. Öyle duydum. İ-dtec earth dream technology

hatırlıyorum 2011 yılında da bu lafa kanmış beklemiştim sonra 2015 için dendi filan, ben Honda yöneticilerinden işittim bunu , gelmeyecek ecolarda bu nedenle satışa sunuldu dediler mantıklı geldi bana.

hatırlıyorum 2011 yılında da bu lafa kanmış beklemiştim sonra 2015 için dendi filan, ben Honda yöneticilerinden işittim bunu , gelmeyecek ecolarda bu nedenle satışa sunuldu dediler mantıklı geldi bana.

Ben servisten duymuştum. Bizim honda yönetiminden tanıdığımız yok malesef

Ben servisten duymuştum. Bizim honda yönetiminden tanıdığımız yok malesef

çok abes şeyler mi yazıyorum yahu ben, 2002 model aracımı serviste yaptırınca önemsemişler şikayetlerim için Honda'dan servise bölge müdürü ve müfettiş göndermişler ben onlardan duymuştum birde Honda'da çalışan çok eski bir arkadaşım var ondan işitiyorum bazı şeyleri ama hoşlanmıyorsanız yazmıyım

çok abes şeyler mi yazıyorum yahu ben, 2002 model aracımı serviste yaptırınca önemsemişler şikayetlerim için Honda'dan servise bölge müdürü ve müfettiş göndermişler ben onlardan duymuştum birde Honda'da çalışan çok eski bir arkadaşım var ondan işitiyorum bazı şeyleri ama hoşlanmıyorsanız yazmıyım

Takılıyorum yanlış anlamayın gülücük koydum sonuna anlaşılsın diye.

Trust

0
Aracınız
Civic de dizel geleceği bariz belli Crv ve hb de zaten dizel seçeneği geldi civic de yeni kasa çıktığında lpg biter dizel benzinli seçeneği sunulacak.
Motoru bilmem ama Crv 9 ileri şanzuman honda nin ürettiği şanzuman değil dışardan alınacakmış .

Geri