Civic FB7 Fb7 sağ arka taraftan gelen ses

Aracınız
Civic FB7 2015
Selam 2015 fb 7 kullanıyorum otomatik lpg li sağ arka taraftan kasislerde veya lakalarda ses yapıyor amortisör leri değiştirdim kampanyaları bakımını yaptırttım yinede kesilmedi aracım da spor yay da bulunmakta herhangibir tavsiyede bulunacak var mı

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Sürekli olan bir ses değil arada yapıyor sanki vurma sesi lak lak diye ama arada bakımı özel serviste yaptırıyorum gidiyorum tık ses yok arabada

Bu ses salıncaktan başka bir şey değil. Garanti devam ediyorsa ücretsiz değiştirir servisler. Bittiyse 1-1.5 sıkışmış.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Arka park sensörünün beynini çamurluk içerisine çift taraflı bantla yapıştırıyorlar, bant kendini saldıysa o beyin boşa düşüyor sağa sola çarparak ses yapıyor. Bağaj iç halısını söküp baktınız mı içeride sese sebep olacak boşta bişey var mı diye

06 HONDA 2234

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Teşekkür ederim sıkıntı çözüldü lpg tankı altındaki civata lar gevşemiş sıkıldı şuan tık ses yok
Hocam ben de aracı park ederken ileri geri filan yaparken dediğiniz gibi aracın arka kısmından lak lak şeklinde sanki depodaki sıvı sağa sola çarpıyormuşta ses yapıyormuş gibi oluyor sizde de mi böyleydi? O bağlantı tam olarak nerede oluyor acaba?

Geri