Fc 5 silecek

2018 Civic aracımın silecekleri artık eskidi ses yapıyor yenisini Alacam ancak internette araca uyumlu olanı bulamadım. Daha önce alanlar link atabilirmisiniz

Son düzenleme:
Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Bende FC5 aracıma Niken markayı aldım uzun olanı taktım ama kısa olanı takamadım bir türlü yağmurda vardı çok uğraşmadım çokta zorlamak istemedim kırılmasın diye kısa olanı eskiyi taktım tekrar aoarat boşluğundaki kısma sileceğin demirini geçiremedim bir türlü acaba yanlışmı takıyorum anlamadım ama uzun olan gayet güzel siliyor

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam hava şartlarından dolayı belki aceleyle takamamis olabilirsiniz uzun uyduysa kisada uyar merak etmeyin.. uymazsada kancasini orjinali ile değişirsiniz Aracda takılı olan şuan yani..

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Olmazsa dediğiniz gibi aparatı değiştiririm orjinal aparatı daha sağlam bir malzeme çünkü teşekkür ederim

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam hava şartlarından dolayı belki aceleyle takamamis olabilirsiniz uzun uyduysa kisada uyar merak etmeyin.. uymazsada kancasini orjinali ile değişirsiniz Aracda takılı olan şuan yani..

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Dediğiniz gibi bugün güneşli havada bakayım dedim yaptım gayette güzel siliyor ve gayet sessiz teşekkürler hocam (y)

Geri