Civic FC5 RS  fc5 1.5 vtec turbo elegance

Aracınız
Civic FC5 2018
2018 1,5 rs kullanıcısıyım. Nacizane şunu söyleyebilirim; Honda nın 1.6 aracını kullanmadım fakat daha önceki aracım 1.6 102 beygirlik atmosferik bir arabaydı. Benim beklentim performans olduğu için turbolu modeli tercih ettim ve gerek performans gerekse atmosferik araçlara göre yakıt tüketimi konusunda oldukça başarılı. Kesinlikle düz atmosferik benzinlilerden az yakıyor (tabi tüplü kullanım hariç).
Satma konusunda ise hiç zorlanacağını düşünmem. Her arabanın alıcısı vardır. Kiminde az alıcı vardır fakat ona göre araç satış sayısı da düşüktür aslında. Ayrıca kendim RS baktığım zamanlar temiz kullanılmış bir araç bulmak için bir hayli zorlanmıştım. Bulduklarımda hemen listeden düşüyordu. Yani bu konuda bence hiç zorluk yaşamazsınız.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşların yazdığı gibi her ürünün alıcı grubu ayrı biraderde dayhatsu teros dediklerinden vardı bu alınırmı dedik satılmaz parça falan dedik memnun kaldı uzun zaman bindi satış içinde 2 hafta ilanda kaldı satıldı inanamadık 1.5 de alıcıc özel olabilir ama temiz satılır sürüş keyfi cabası bende var oradan biliyorum 1.6 tüplü al diyen çok oldu ama turbo keyfi başka özellikle atmosferik motordan sonra turbo uçuyor ha satılırmı bence satılır

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tüm markalar turbo araçlara yönelmiş durumda benim aracım şehir ici maks 7 litre yakıyor şehirler arası 5 veya 6 lt re yakıyor araba daha ne yapsın ben çok memnunum

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Sıfır alacak isen olmayan arabayı nasıl alacaksın ?
Benim tercihim 1.5 olurdu kesinlikle. Turbo araç her zaman çok keyiflidir. Eğer fazladan paran varsa gider en iyi yerde en iyi LPG kitini taktirirsin,ayrıca şu bilmem kaç km de amorti edersin edemezsin vs vs olayı çok sıkıyor artık. Hazırda paran varsa gider taktirirsin keyfince binersin işte mis gibi!
LPG li ve turbo Civic i de satmaya calistiginda kapının önüne yigilirlar

Sıfır alacak isen olmayan arabayı nasıl alacaksın
Benim tercihim 1.5 olurdu kesinlikle. Turbo araç her zaman çok keyiflidir. Eğer fazladan paran varsa gider en iyi yerde en iyi LPG kitini taktirirsin,ayrıca şu bilmem kaç km de amorti edersin edemezsin vs vs olayı çok sıkıyor artık. Hazırda paran varsa gider taktirirsin keyfince binersin işte mis gibi!
LPG li ve turbo Civic i de satmaya calistiginda kapının önüne yigilirlar
kardeşlerim düşünceleriniz için çok teşekkür ederim hepiniz sagolun bir aile oldugumuzu hissettirdiniz sevgilerimle.

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri