fc5 aksesuar fiyat tavsiye..

Merhabalar,

öncelikle yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun @zozolu

difüzör ve spoylerden vazgeçince
aşağıdaki listeyi mi hediye ettiler :unsure::D

ön led sis
arka led sis
difüzör (piyano black)
pas pas
bagaj havuzu
cam filmi

yoksa listeyi 1.500TL ye satın alınca difüzör ve spoyler mi hediye ettiler ?:D

1.500TL bence çok iyi liste için(y) (Ben bile Eskişehir'e gidip taktırmayı düşünmeye başladım)
n11 den yüklü bir alış veriş yaptım (nikelajlı çıtalar, flap seti vs) yarın montaja başlayacağım bitince paylaşırım.

Ankara Bora Honda iş yoğunluğundan Oto estetik boya koruma hariç hiçbir şey satmaya çalışmadı bile:)
Oto estetik (Seramik kaplama sözde 3yıl grantili, ultra boya koruma, 5 parça cam filmi, kaput ve çamurluk koruyucu şeffaf film kaplama, su itici, motor ve jant koruma işlemi)
:rolleyes:1.800TL/4 taksit yaptırdım. Aracım füme olduğu için çıkar çıkmaz dışarıda yaptıracaktım zaten (Bu tarz işlemleri bayiden yaptırmayı pek tavsiye etmem(n), paketi satarken allayıp pulluyorlar, teslimatta yoğunluktan dem vuruyor. Kardeşim zorla istemiyoruz ki peşimden düşmediniz yaptırana kadar)

Sorması ayıp siz aracı kaça mal ettiniz?:oops: (Araç ve aksesuar bedeli)

İyi forumlar dilerim.

önce hepsi için 1500 tl pazarlık yaptık. daha sonra satış temsilcisiyle aramızda bi sürtüşme oldu. ( tutarsız davranışlarından dolayı). ertesi gün tekrar spoiler ve difüzör istemiyorum dedim kalanlar için fiyat verin dedim. sonra nollduysa kalanlar bizim hediyemiz olsun dediler.. anlam veremedim bende..

Aracınız
Civic FC5 2018
önce hepsi için 1500 tl pazarlık yaptık. daha sonra satış temsilcisiyle aramızda bi sürtüşme oldu. ( tutarsız davranışlarından dolayı). ertesi gün tekrar spoiler ve difüzör istemiyorum dedim kalanlar için fiyat verin dedim. sonra nollduysa kalanlar bizim hediyemiz olsun dediler.. anlam veremedim bende..
Hayırlı olsun
iyi günlerde kullanın

LG-H960 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ankara Bora bayinden sıfır bi civic aldım aracı alınca gelen anlaşmalı firmanın yetkilisi Peşin 2000 tl ye seramik kaplama ,boya koruma ,kaput koruma filmi ,motor koruma ,ses izolasyonu ,cam filmi, su itici cam yüzeyi malzemesi yapmayı teklif etti çok bilgim yok ama kabul ettim fiyat kafama ucuz gibi geldiğinden korkularım var ama çok bildiğim bişey değil dediğim gibi anlayan arkadaşlar acilen bi yorum yaparsa iptal edeceğim gerekirse
•••

Aracınız
Civic FC5 2018
Ankara Bora bayinden sıfır bi civic aldım aracı alınca gelen anlaşmalı firmanın yetkilisi Peşin 2000 tl ye seramik kaplama ,boya koruma ,kaput koruma filmi ,motor koruma ,ses izolasyonu ,cam filmi, su itici cam yüzeyi malzemesi yapmayı teklif etti çok bilgim yok ama kabul ettim fiyat kafama ucuz gibi geldiğinden korkularım var ama çok bildiğim bişey değil dediğim gibi anlayan arkadaşlar acilen bi yorum yaparsa iptal edeceğim gerekirse
•••
Öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun @Honda2018exe

Ben de Bora'dan 15 gün önce teslim aldım araci
2.000TL Fiyat ne çok uygun ne de çok pahalı (eğer hakkıyla yapılırsa)

Motor koruma ve su itici cam yüzeyi hikaye satarken allayıp pulluyor teslimat sirasinda is yoğunluğundan dolayi çok özensiz getiriyorlar benim aracin her yeri yapış yapış yağ ve parmak izi doluydu (bir kac yil önceki genc halim olsaydi kesin büyük sorun çıkarırdım)
1.Motor koruma icin satıcı : normalde 7 günde tozlanan araç motoru 15 günde tozlanir (yani bir tür kimyasalla alelade silinmiş motor yüzeyi, bunu teslimatta söylüyor, satarken sanarsin uzerine nanoteknoloji kaplama yapıyor)
2.su itici cam yüzeyi: 70km hiza çıkınca yagmur kendiliginden gidecekmiş vs 15gün ancak dayanir diyorlar (araci ilk 2 gün yikamamam silmemem söyledi, seramik kaplama yaptirmistim; benim aracin üzeri hep yagmur damlalari kaldi) Bim, A101,şok markette satılan ürünler var kendiniz de yapabilirsiniz
3.ses izolasyonu icin söylenen: %10a kadar ses azalıyormuş (aracin alt kismina pütürlü bir seylerden yaptigindan bahsetti, mağaza müdürüne danıştım ve ben istemedim ne olur ne olmaz )
4. Cam filmi ve motor filmi : markasiz ürün kullanıldığını düşünüyorum (filmler incecik ve kalitesiz duruyor dokusu, bana kalınlıkla mikron vs anlatiyor teslimat sirasinda; kardeşim bayiiden sifir araç alıyoruz streç film sarsaydin bari) ve çok özensiz montaj yapılmış her yer hava kabarciklari ile dolu (özellikle satinalma öncesi hava kabarciklariyla teslim almayacagimi söylememe rağmen) 1 haftaya kadar gecer dediler, 15 gün oldu halen bir çoğu duruyor (1.000km ilk kontrolünde sökülüp, yeniden yaptirmayi planliyorum)
5. En önemlisi de bu kadar olumsuzluk üzerine yapılan seramik kaplamadan ve boya korumadan da kuşkulandım doğrusu; kullanilan malzemelerin meguiars ve 3M olduğunu söylüyorlar sürekli uygulama esnasinda atölyeye inmek istediğimi defalarca soylediysem de kurallari olduğunu söylüyorlar (müşteri giremezmiş) bana benim aracim için uygulama sürecinin tamamını video ve fotoğraflarla kayit edecekleri sözünü verdiler; teslimat günü ise yoğunluktan unuttulduğunu, ben de ödemeyi unutabilecegini söyledim. İyi de biz bu parayi daldan toplamıyoruz ki, yillardir para biriktiriyorum sıfır araç hayaliyle, beni ikna etmek için defalarca aradıniz bir sürü söz verdiniz sonu hüsran)

* Paketi satin alirken bu kosullar üzerine ödemeyi yapmayacağımi ilettim kendilerine, uzun süren demagoji üzerine (o kadar para verip araci aldım, 2.000TL karşılığında çirkeflik yapiyormuş gibi görünmemek için, başımın gözümün sadakası olarak verdim sonunda)

** Eğer bir aldatmaca varsa tekrar söylüyorum hakkımı helal etmiyorum, Allah ne onlarin hakkina bana ne benimkini onlara yedirsin. (Araçla ilgili en mutlu olacağım teslimat günümü burnumdan getirdiler)

***Teslimat icin verilen saatten erken gidin ve mümkünse aracinizi iyice inceleyin

****Son olarak size tavsiyem eğer işlerininiz çok yoğun değilse, aracınıza vakit ayırabilirseniz gidin filmleri ve seramik kaplamayi dışarı işinin ehli birilerine yaptırın bayidekiler bant sistemi çalışıyorlar, bu ekip bence bayiinin (Honda Bora'nin) adini lekeliyor.
Ben işlerim yoğun olduğu icin takip edemeyeceğimi düşünüp, beyfendi gibi her seyi bayiiden full yaptırıp, anahtarımı alip, herkesi selamlayarak cikmayi planladim (teslimat saatindan 90dk erken gitmeme rağmen) en son ben çıktım.

Çok uzun yazdım sanırım
Ne dertliymisim ben de bu konudan yaaa

Hepinize iyi forumlar...

LG-H960 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Çok teşekkürler ilgili cevabınız için çok aydınlatıcı oldu Aracı görmenize nasıl izin verilmez böyle saçmalık mı olur anlamadım sanırım iptal edeceğim arayıp

Aracınız
Civic FC5 2018
merhabalar.. yeni executive eco aracım için bayiden çıkmadan aksesuar fiyatları aldım. sizden fiyat uygunmu bi göz atarsanız sevinirim.
ön led sis
arka led sis
difüzör (piyano black)
pas pas
bagaj havuzu
cam filmi
toplam 1500 gibi bir fiyat verdiler.
Bu fiyatları ufuk homdami verdi??aynı dönemde benden sadece on arka led sizlere 1500 istedi cam filmi 450difuzor 450

Aracınız
Civic FC5 2018
Yeni #220
İyi geceler arkadaşlar. Aralık 22 de civic sedan elegance eco alarak aranıza katildim. Araci henuz teslim almadim. Cunku odemelerini yeni yapabildim. 2000 tlye de
-seramik kaplama,
-kaput filmi
-cam filmi
-bagaj havuzu aldim.
-paspas ve balık sirti anten hediye verdiler. Sizce nasıl fiyat

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Fendt Hayırlı olsun, alınan alınmış yapılan yapılmıştır artık fiyata takılmayın keyfini sürün (y)

Geri