FC5 Araç Kamerası Montajı (Hele bi yardım)

Aracınız
Civic FC5 2017
Kontak açık iken olanı ve şaseyi bağla kamera çalışıyorsa diğerini bağlamana gerek yok. Diğeri park modu için olmalı yüksek ihtimalle. Dediğim gibi çalışıyorsa bağlama diğerini

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi
Kimisi farklı şeyler söylüyor. Bir arkadaşım park modu için olanı bağlamazsan hafıza kartı yanar vb. gibi bilgiler geldi. Bu yüzden bağlamalıyım diye düşündüm.

Aracınız
Civic FC5 2017
Sarı kablo sürekli enerji alması gereken kablo. (Bu kabloyu 31 No'lu sigortaya bağladım; Sürücü Elektrikli Koltuk yatırma Mekanizması)
Kırmızı kablo kontak açık iken enerji alması gereken kablo. (Bu kabloyu 5 No'lu sigortaya bağladım; Opsiyonel)
Bağlantıları yaparken fuse tap kullanmadım mevcut sigortaları sökerek kameradan gelen girişleri taktım.
Yardımlarınız için teşekkürler.

Sarı kablo sürekli enerji alması gereken kablo. (Bu kabloyu 31 No'lu sigortaya bağladım; Sürücü Elektrikli Koltuk yatırma Mekanizması)
Kırmızı kablo kontak açık iken enerji alması gereken kablo. (Bu kabloyu 5 No'lu sigortaya bağladım; Opsiyonel)
Bağlantıları yaparken fuse tap kullanmadım mevcut sigortaları sökerek kameradan gelen girişleri taktım.
Yardımlarınız için teşekkürler.
Öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kazasız bir şekilde kullanın. Tecrübelerinizi paylaştığınız için de ayrıca teşekkür ederim.
Ben de linkteki ürünü almayı düşünüyorum. Sizin kullandığınıza epey benziyor. Siz memnun musunuz? Aküyü aşırı bitirme gibi bir durumla karşılaştınız mı? Endişelerimi gidermeme yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Geri