FC5 AYNA KAPAMA MODÜLÜ

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam ben de sadece ayna kapama modulü almak istiyorum nasıl v enerden alabilirim link atabilirmisiniz
Linki aşağıya bırakıyorum hocam. Yalnız daha elime ulaşmadı. Montajını yapmadım. Nasıldır. Bilmiyorum.

Honda Cıvıc Fc5 2016-2020 Ayna Kapama Modulu (520552397) 225,00 TL yerine 125,00 TL

Aracınız
Civic FC5 2020
Linki aşağıya bırakıyorum hocam. Yalnız daha elime ulaşmadı. Montajını yapmadım. Nasıldır. Bilmiyorum.

Honda Cıvıc Fc5 2016-2020 Ayna Kapama Modulu (520552397) 225,00 TL yerine 125,00 TL
bu ürün takıldığında kumandadan camları ve sunroof u kapatma açma özelliği devredışı kalabilir deniyor satıcının birinde.aynı ürünü satıyor.sizde bu durum nasıl hocam,montajı nasıl yaptınız

Aracınız
Civic FC5 2020
ayrıca yorumlarda kapıları açınca aynanın açılmadığı yazıyor sadece kapatma yaptığı belirtiliyor

Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar Fc5 elegance aracımın kumandasindaki açma kapa tuslarina 2 kez bastığımda sunroof ve camları açıp kapatabiliyorum.
Fakat aynalari kumandadan kapatamiyorum. Çoğu kişi modülle sorunu çözmüş. Benim sunroof ve camlarla ilgili bir problemim yok. Sadece ayna kapama modülü internette 125-140-150 TL gibi rakamlara satılıyor. Bu bizim işimizi görür mü?
ayna kapama modülü sadece aynayi kapatiyor. bu modülü takinca aracta bulunan 4cam kapama ve sanruf acma kapama otomatik olarak iptal oluyor. Çamkıran garaj da sadece ayna modüllü taktırdım olmadi.mecburen orijinal ürün aldık ilk basta sorunsuz çalıştı arac 10km hiza ulasinca kapilarda otomatik kitlenir oldu gayet güzel ancak
sonradan araci park edince kapılarını kumandadan kitleyince ayna kapanıyor 15 20dakika sonra tekrar kumanda dan kapi yi acinca aynalar açılmıyor.kontagi yarim acinca ayna aciliyor

Ad Soyad
AZİZ MURAT DİNÇER
Aracınız
Civic FC5 2021
ayna kapama modülü sadece aynayi kapatiyor. bu modülü takinca aracta bulunan 4cam kapama ve sanruf acma kapama otomatik olarak iptal oluyor. Çamkıran garaj da sadece ayna modüllü taktırdım olmadi.mecburen orijinal ürün aldık ilk basta sorunsuz çalıştı arac 10km hiza ulasinca kapilarda otomatik kitlenir oldu gayet güzel ancak
sonradan araci park edince kapılarını kumandadan kitleyince ayna kapanıyor 15 20dakika sonra tekrar kumanda dan kapi yi acinca aynalar açılmıyor.kontagi yarim acinca ayna aciliyor
belki bu şekilde dizayn edilmiştir? çok mantıksız gelmedi. yani araç harekete başlamadığı sürece park halinde demektir. aslında daha güvenli bir durum. siz binip kablonuzu bağlayıp kemerinizi takana kadar yandan akan trafikte yine aynanıza çarpma ihtimalleri var.
benim fc5 2021 araçta mesela anahtardan kapatınca kapanıyor. açılınca açılıyor. ve aynı zamanda uzun basınca cam sunroof açma ve kapama da var. bunu nasıl yapmışlar o vakit bilemedim. ama sizinki de kötü bir mantık değil.

Geri