FC5 Boya Dökülmesi Sorunu

Tarık

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar FB7 aracımda başıma gelen C sütunu arka cam etrafındaki boya dökülmesi FC5 araçlardada olmaya başlamış durumda,
honda servisi ve honda türkiye hiç bir şekilde hatasını kabul etmedi. Boya dökülmesi sorunu yaşayan benim gördüğüm sadece 10'larca FB7
sahibi mevcut. Ben tüketici hakem heyetine başvuru sonucu olumsuz olarak yanıt aldım satın aldıktan sonra 2 yıl garantisi mevcutmuş kanuna göre, fakat
boya dökülmesi genellikle 3-4 yıl sonra dökülmeye başlıyor. Eğer aracını satın alalı 2 yıl içerisinde boya dökülmesi yaşayan varsa mahkeme
sizin için olumlu sonuçlanabilir. Benim size tavsiyem aracınızı kontrol etmeniz ve vakit kaybetmeden hakem heyetine başvurmanız.

Konuyla ilgili video :

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba arkadaşlar FB7 aracımda başıma gelen C sütunu arka cam etrafındaki boya dökülmesi FC5 araçlardada olmaya başlamış durumda,
honda servisi ve honda türkiye hiç bir şekilde hatasını kabul etmedi. Boya dökülmesi sorunu yaşayan benim gördüğüm sadece 10'larca FB7
sahibi mevcut. Ben tüketici hakem heyetine başvuru sonucu olumsuz olarak yanıt aldım satın aldıktan sonra 2 yıl garantisi mevcutmuş kanuna göre, fakat
boya dökülmesi genellikle 3-4 yıl sonra dökülmeye başlıyor. Eğer aracını satın alalı 2 yıl içerisinde boya dökülmesi yaşayan varsa mahkeme
sizin için olumlu sonuçlanabilir. Benim size tavsiyem aracınızı kontrol etmeniz ve vakit kaybetmeden hakem heyetine başvurmanız.

Konuyla ilgili video :
Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler (y)
Civiclerde uzun süredir ince boya kullanıldığını biliyorduk ama bu durum gerçekten can sıkıcı :unsure:
Uzun süredir aracı basınçlı su ile yakından tutarak yıkama yapmıyorum, şimdilik bir sıkıntı yok gibi ama daha da dikkatli olmak gerekli demeki :cautious:

Aracınız
Civic FB7 2014
Aynen videodaki islemi yaptiracagim bu hafta serviste. Cam sokulup boyanacak arka c sutunu ve tavan birlesim yerleri. Insallah iyi birsey cikar ortaya.. fotolari oncesi ve sonrasi olarak atabilirsem atarim..3 gun serviste kalacak arac..

Geri