Civic FC5 Fc5 brc filtre seti

mturker

Özel Üye
Bende güya BRC yazan sanayideki tek yere götürdüm, komple bu segmanli filtreyi söktü Atiker marka tam kapalı filtre taktı, sorun olmasın diye sordum fakat birşey olmaz dedi, inşallah olmaz.
Normalde ıcındeki flitre degısır bu komple degıstırmıs gereksiz işlem yapmış fazla para almıstır eminim... Kapalı olması gene komple degısım gene fazla para almak olucak.

Honda MaDnEsS

mturker

Özel Üye
100 TL vermiştim büyük ve küçük regülatör filtresine, lpg ayarı da yapacaktı fakat guvenemedigim için oynatmadim
Keske yaptırsaydınız adaptasyon da cunku hepsı birbirine baglı. Yakın zamanda arayı fazla acımadan guvendıgınız bu yere yaptırmakda fayda var.
100 TL 2 flitre ıcın normal adaptasyon ıcınde olsaydı 130tl max 150 TL olacaktı.

Honda MaDnEsS

Aracınız
Civic FB7 2013
Doğrudur hocam, açıkçası ilk kez gittiğim bir yerdi , biraz ortam merdiven altı gibi geldiği için elletmek istemedim, usta lpg filtresi değişecek elinde sigara vb. Zaten muhtemelen artık gitmem ,başka bir yer bulup dediğiniz gibi yapacağım.

mturker

Özel Üye
Doğrudur hocam, açıkçası ilk kez gittiğim bir yerdi , biraz ortam merdiven altı gibi geldiği için elletmek istemedim, usta lpg filtresi değişecek elinde sigara vb. Zaten muhtemelen artık gitmem ,başka bir yer bulup dediğiniz gibi yapacağım.
Onlar oyle ya, aslında yanlıs anlamayın araca sadece soket takıp pc den ayar yapıcaktı, simdı Baska yere gıdıceksiniz belki tek islem oldugu ıcın verdıgıniz paraya yakın parada isteye bilirler oylelerıde var,
Başıma geldı cunku,

Honda MaDnEsS

Aracınız
Civic FB7 2013
Aslında eski aracım ae101 efsane kasa Corolla idi. Üzerinde stefanelli marka sıralı LPG sistemi vardı ve uzun zaman sorunsuz kullanmıştım fakat Türkiye distribütörü çekilince bayisi kalmamıştı pek kimse de bakmıyordu. Lpgkablo diye bir siteden bunun bilgisayar bağlantı kablosu ve programini bulmuştum, kendim kalibrasyon yapıp istediğim gibi denemeler yapıyordum, olmadı eski haline getiriyordum, acaba BRC nin de arayüz kablosu ile olur mu, bu araç biraz daha yeni olduğu için açıkçası pek cesaret edemiyorum birde brc servisi yaygın tabi, henüz uğraşmadım

CPH2205 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Aslında eski aracım ae101 efsane kasa Corolla idi. Üzerinde stefanelli marka sıralı LPG sistemi vardı ve uzun zaman sorunsuz kullanmıştım fakat Türkiye distribütörü çekilince bayisi kalmamıştı pek kimse de bakmıyordu. Lpgkablo diye bir siteden bunun bilgisayar bağlantı kablosu ve programini bulmuştum, kendim kalibrasyon yapıp istediğim gibi denemeler yapıyordum, olmadı eski haline getiriyordum, acaba BRC nin de arayüz kablosu ile olur mu, bu araç biraz daha yeni olduğu için açıkçası pek cesaret edemiyorum birde brc servisi yaygın tabi, henüz uğraşmadım

CPH2205 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu konu araştırıla bilir şayet onceden zaten yapıyormussunuz buda onun gıbı bısey yuksek ihtimalle. ılla Brc marka olan yere gıdılmeye gerek yok, pc aynı pc yeterki soketler uysun.

Honda MaDnEsS

Geri