Civic FC5 Fc5 Cam kapanma problemi

Aracınız
Merhaba fc5 makyajlı kasa aracımın sol ön kapı camı kapatırken geri aşağı iniyor düğmeye basılı tutunca kapanıyor bilgisi olan varmı

Aracınız
servise gitsem mekanizma değişirse garantiye girermi yoksa ücretlimi olur eğer ücretli ise dışarda yaptırmak isterim bu seferde garantiden çıkarmı

mturker

Özel Üye
Merhaba fc5 makyajlı kasa aracımın sol ön kapı camı kapatırken geri aşağı iniyor düğmeye basılı tutunca kapanıyor bilgisi olan varmı
Merhaba araç garanti kapsamindaysa ve elektriğe servis harici bı mudahale yada aksesuar bağlanmadıysa çözerler işinizi.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Bu durum 3 yerden kaynaklanır...
1.Sürücü cam kaldırma modülünde O cama ait buton yada alt kısmında problem vardır...

2. Cam kaldırma motoru arızası

3.Kapı Dışı ile İçi arasında cam duruyor....Camın sıkışması durumunda bunu yapar....

Aracınız garantili ise Yetkili servis işi ücretsiz çözer....Garantili değilse iyi bir Elektrikçi yada Kaportacı işi çözer....İyi günler

Son karar tabiki sizin. Saygılar

Aracınız
otomatik cam kaldırma modülü taktırmıştım kapılar kilitlrnince camları otomatik kapatıyo bunu bahane edip belkide bakmazlar o zaman

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
otomatik cam kaldırma modülü taktırmıştım kapılar kilitlrnince camları otomatik kapatıyo bunu bahane edip belkide bakmazlar o zaman
Extra takılan Cam kaldırma modülünden, Bundan kaynaklı da olabilir...Evet o modülü gördüklerinde bunu bahane edip ücret talep etme durumları var yetkili servisin maalesef

Son karar tabiki sizin. Saygılar

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba. Soğuk havalardan da olabiliyor. Bende bir kere oldu. Camda buzlanma varken bahsettiğiniz olayı yaşadım. Hangi şehirdesiniz?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba hocam. 2019 makyajlı kasa aracımda ara sıra oluyordu. 30.000 bakımına gittiğimde söylemiştim. Kalibrasyon yaptıklarını söylediler. Yaklaşık 2 aydır bir problem yok.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba aynı sorun bende de vardı.40 bin bakımda söyledim motorunda vs sorun olmadığını aralara toz pislik dolduğunu otomatik kapatmak istediğimizde sensör zorlandığından kapatmadığını söylediler.Belli kenarlara slikon sprey sıkmışlar düzeldi.Yine olursa diye slikon sprey hediye ettiler.Geçen yine oldu aracı yıkayıp köşe altlara 1 fıs sıktım geçti epeydir olmuyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri