FC5 CIVIC BLUETOOTH SES GELIYOR RADYODAN SES GELMIYOR

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar, Forumda Yeniyim. 2. El ses sistemli bir 2020 FC5 Civic Aldım. Henüz Cok fazla deneme imkanım olmadı fakat buluetooth ile bağlandığımda ses geliyor sıkıntı yok ama normal radyodan hicbir ses gelmiyor cızırtı bile yok daha önce böyle bir sıkıntı yaşamış olan veya herhangibir fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Komple fabrika ayarlarına döndürdüm ama problem çözülmedi. FM Radyodayken ses gelmiyor. Bluetooth ile muzikten ses geliyor telefon görüşmesinden sea gelmiyor. Çok tuhaf bir durum inşallah biri görüp yardımcı olur.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Merhabalar, Forumda Yeniyim. 2. El ses sistemli bir 2020 FC5 Civic Aldım. Henüz Cok fazla deneme imkanım olmadı fakat buluetooth ile bağlandığımda ses geliyor sıkıntı yok ama normal radyodan hicbir ses gelmiyor cızırtı bile yok daha önce böyle bir sıkıntı yaşamış olan veya herhangibir fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Multimedia ünitesi aracın üstünde gelen mi yoksa farklı bir ünite mi?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Multimedya Orjinal Fakat Sonradanmı Takıldı Yoksa Fabrika Çıkışımı Bilmiyorum. 2020 eco executive araç sanırım standart donanım oluyor.
Eğer orjinal ünite üzerinden amfi ile ses güçlendirilmişse bağlantı çıkışlarında bir sorun olma ihtimali var, belki multimedianın arkasındaki radyo tuner girişinde de temassızlık olabilir.
Benim tavsiyem sonradan monte edilen sistemi takan yer ile sorun için görüşmeniz.

Aracınız
Civic FC5 2020
Eğer orjinal ünite üzerinden amfi ile ses güçlendirilmişse bağlantı çıkışlarında bir sorun olma ihtimali var, belki multimedianın arkasındaki radyo tuner girişinde de temassızlık olabilir.
Benim tavsiyem sonradan monte edilen sistemi takan yer ile sorun için görüşmeniz.
Bugün multimedyayı söktüm dediginiz gibi tuner girişini hiç bağlamamışlar takinca radyo çalıştı. Teşekkürler yardımınız için.

Aracınız
Civic FC5 2019
ben yaşadım ve sorunu da çözdüm. sağ arka teker de fm alıcı kutusu var. fişi çıkmış, taktım düzeldi. benzer problem yaşayan olursa bakması gereken 2. yer

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri