FC5 Civic Tavan Ezme Testi !

Aracınız
Civic FB7 2013
Evet merhaba gündemden düşmeyen c sütun göçükleri ile ilgili kapak niteliğinde videoyu da şöyle ekleyelim. Yanlış anlaşılmasın göçüğü savunmak değil amaç birileri göçüğü bahane ederek Honda Civic FC5 kasa araçların kaza anında güvenli olmadığını sürekli ısıtıp ısıtıp farklı mecralarda dile getirdiler. Buyrun izleyin en yüksek puanı hangi araç almış. (y)(y)(y)

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Ben de TR servislerinin yaptıklarını savunmuyorum ama;
Uzmanların ve arabayı geliştiren mühendislerin yaptığı açıklamalarda, C sütunundaki kullanılan profillerin gereğinden fazla sağlam olmasının bir sonucu olarak o sütundaki sacların göçtüğü söylenmişti.
Bu testte kanıtı olmuş.
Pres geri çekilirken diğer tavanlar olduğu gibi kalırken civic geri doğru açılıyor, eski formunu almaya çalışıyor.
Üzerinde sac istediği kadar göçük olsun bizim için önemli olan şase profilin sağlamlığı.

Ayrıca paylaşım için teşekkürler.

Aracınız
Civic FB7 2013
Rica ederim ilgili video yorumlarına bakıldığında birileri hala algı yönetme peşinde adam gözünle izlediği bilimsel teste bile inanmıyor şaka gibi ve ekliyor şu daha iyi bu daha iyi gördük işte aynı testin bmw ve volvo için olanı da var merak eden izlesin ben şahsen onların içinde olmak istemezdim. :censored:

Aracınız
Geri