FC5 Eco Elegance Kampanya 260.000 TL.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende 2018 eco exe bakıyordum 2021 elegance kampanyası geldi 25 bin lira için 2018 almak mantıklı değil haliyle. Benim exe yi tercih sebebim hayalet ekran dı zaten artık Elegance larda artık standart. Aksesuar olarak kör nokta ve kablosuz şarj standı ekletebilirsem bir de tadından yenmez :)
Takasta mı 25 bin fark isteniyor?

Aracınız
Civic FC5 2018
Takas sordum bugün öldürdüler, piyasanın 30k altını teklif ediyorlar. Mutluhan, damla, cem e sordum. Cem takas yapmıyoruz dedi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Takasta tüm firmalar öldürüyor galerici de dahil. Bende elegance vardı exetuve ile takas sorduğumda minimum 40 bin fark istiyorlardı. Kendim satıp aynı ayardaki araca 15500 lira fark verdim. Düşünüyorsanız kendiniz satıp öyle değerlendirin derim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Satmayı deneyeceğim bakalım fiyatı artmadan satabilirsem ne ala. Bugün bayi de aracı inceledim, heralde tek arayacagım özellik anahatarsız çalıştırma olur :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Satmayı deneyeceğim bakalım fiyatı artmadan satabilirsem ne ala. Bugün bayi de aracı inceledim, heralde tek arayacagım özellik anahatarsız çalıştırma olur :)

Hevesiniz kirmayayim ama bende makyajlı elegance vardı satıp makyajlı exetuve aldım, anahtarsız çalıştırma gerçekten güzel özellik ve büyük kolaylık. Ama sıfır için düşünürsek 50 bin edecek kadar da önemli değil tabii

Aracınız
Civic FB7 2013
Ben deri koltuk sevmediğimden dolayı makyajlı eco-elegance seçtim. Anahtarsız giriş ve çalıştırma güzel bir özellik tabi. Ama bugün olsa yine aynısı yapardım. Tercih meselesi. Üstelik TL bazında bu kadar farka kesinlikle değmez.

Geri