Civic FC5 Fc5 Eko Exe Saat Ayarı ve GPS sinyal sorunu

Merhaba, Honda orijinal multimedyasında saat birden değişiyor, dakika doğru saat yanlış oluyor, bu sırada haritaya baktığımda İstanbulda olduğum halde konum olarak Ankarada görünüyor.
Aracı kapatıp açmayı denedikten ve multimedyayı birkaç kez yeniden başlattıktan sonra wifi paylaşımı ile internete bağladım, biraz da yol alınca düzeldi, haftada bir bu durum oluşmaya başladı, benzer sorun yaşayan ve çözümü bilen var mı ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba, Honda orijinal multimedyasında saat birden değişiyor, dakika doğru saat yanlış oluyor, bu sırada haritaya baktığımda İstanbulda olduğum halde konum olarak Ankarada görünüyor.
Aracı kapatıp açmayı denedikten ve multimedyayı birkaç kez yeniden başlattıktan sonra wifi paylaşımı ile internete bağladım, biraz da yol alınca düzeldi, haftada bir bu durum oluşmaya başladı, benzer sorun yaşayan ve çözümü bilen var mı ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba. belirttiğiniz problem bende de var. Çözebildiniz mi ? Yardımcı olur musunuz ?

Aracınız
Civic FC5 2018
Teşekkür ederim. Harita güncellemesini bende düşündüm ( usb'ye format atıp belirtildiği gibi şekillendirdim ) ancak garmin express'den yeni haritayı usb ye yüklerken sürekli hata veriyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba. belirttiğiniz problem bende de var. Çözebildiniz mi ?
arabayı calısıtırınca saat değişiyor bir süre sonra düzeliyor
kısa altgeçitten bile gecince gps sinyali kayboldu uyarısını veriyor.

eco elegance ekranı nasıl güncelleniyor

Geri