Civic FC5 Fc5 elegance'lardaki multimedia hangi marka/model

Aracınız
Civic FC5 2019
Clarion diyorlar ama sitelerinde boyle bir model bulamadim.

2018 oncesindeki butonlu olanlar panasonic'ti.

Bir de bu aletleri guncellemeyi deneyen oldu mu, haritayi ve navigasyon programini guncelledim ama isletim sistemi 2016'ya ait(aracim 1 aylik olmasina ragmen).
Cok dandik bir radyo menusu var, hafizadaki kanallari degistirince 1-2 saniye bekliyor.
Servisin de dunyadan haberi yok tabi, 1000 bakima goturdugumde sozde guncellediler ama hala icinde 2016 yaziyor. Ellerini surmemisler, pardon surmusler buton yerlerinde bol bol yagli parmak izi vardi.

Eger windows ce kullaniyorsa guncelleme imkani varsa icine program atmayi deneyecegim. Sonucta windows ce sinirsiz gelistirme imkani taniyor. Tipki android gibi istedigimiz programi yukleyebiliriz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Vututu Windows ce için uygulama vs. bulmak sıkıntılı android kullanım ve uygulama bulunma açısında daha iyi ;)

Aracınız
Civic FC5 2019
Evet keske android olsaydi, bu araclara android koymamalari cok gereksiz bir hareket.
Sirf executive'den farki olsun diye yapilmis gibi.

Program yukleme olayini cozersem hobi olarak bir seyler gelistiririm belki.
Simdilik tek anladigim navi tusuna basinca sd karttaki navi.exe programini baslatiyor.
Muhtemelen oraya baska exe koysak onu baslatacaktir.

Daha markasini bile bulamadim.

Exe uzantili bir youtube uygulamasi yapilip ismi navi.exe olarak degistirildiginde seyir halinde video izleme sorunu cozulebilir

Aracınız
Civic FC5 2018
Aslında Sony ve pioneer marka çok kaliteli cihazlar var. Amazon’dan falan 250-550$ arasında alınabiliyor.
Alırken neye dikkat etmek lazım? Single/double DIN olayı bizde hangisi?
Bunların boyutları Türkiye’de satılan plastik çerçeve boyutlarıyla da tutuyor (17.8x10cm). Direk çerçeve alıp takılabilir mi araştırıyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aslında Sony ve pioneer marka çok kaliteli cihazlar var. Amazon’dan falan 250-550$ arasında alınabiliyor.
Alırken neye dikkat etmek lazım? Single/double DIN olayı bizde hangisi?
Bunların boyutları Türkiye’de satılan plastik çerçeve boyutlarıyla da tutuyor (17.8x10cm). Direk çerçeve alıp takılabilir mi araştırıyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cihazı yerine uydurabilirsiniz ancak direksiyon ve araç ile haberleşme için cihaz ve araç ile uyumlu soket ve kablo tesisatı gerekiyor ;)

Geri