Civic FC5 RS FC5 Kaputtan İçeri Kablo Çekme

Ad Soyad
Yusuf Taş
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba arkadaşlar,
Kaputun içerisinden iç tarafa kablo geçirmek istiyorum fren pedalının orda arabanın kendi kablolarının kaputa geçtiği bölüm var fakat kaucuk bir maddeyle korunuyor delik açmak istemiyorum farklı bir çözüm yöntemi olan yardımcı olabilir mi

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba arkadaşlar,
Kaputun içerisinden iç tarafa kablo geçirmek istiyorum fren pedalının orda arabanın kendi kablolarının kaputa geçtiği bölüm var fakat kaucuk bir maddeyle korunuyor delik açmak istemiyorum farklı bir çözüm yöntemi olan yardımcı olabilir mi
O kauçuk kapağı çıkarıp kablonun gireceği şekilde delip kabloyu ortadan geçirmeniz lazım. Başka bir alternatif yok malesef.

Aracınız
Civic FC5 2020
ön kamera için ben kablo geçtirdim hocam müsait bi zamanda fotoğraf göndereyim hiç ugrasmayın

cooler

0
Sert bakır kablo ucuna sarı bant çek. Araç içinden motora doğru geçiş yap. Sarı bant görünmesi için. Biraz zorlayınca arka taraftan çıkıyor. Epey kolay

Ad Soyad
Yusuf Taş
Aracınız
Civic FC5 2017
Sert bakır kablo ucuna sarı bant çek. Araç içinden motora doğru geçiş yap. Sarı bant görünmesi için. Biraz zorlayınca arka taraftan çıkıyor. Epey kolay
Nasıl yapacağım dediğinizi anlamadım bir de bazıları çamurluğun oradan geçiyor benim kasada o olabilir mi

cooler

0
Nasıl yapacağım dediğinizi anlamadım bir de bazıları çamurluğun oradan geçiyor benim kasada o olabilir mi
Araç içinden direksiyonun altından motor kısmına giden yerde kauçuk malzeme var. Conta gibi. onu biraz esnetince kablo arka tarafa geçiyor.
Sarı bant motor kısmından kablonun kolay görülmesi ve çekmek için.

Geri