Fc5 Kasa kaza

Fb7 ile 80km üzeri hızla köpeğe çarptım on sis farı tırnağı ve ampul kırıldı başka hiç bir şey olmadı. En fazla 10 km hızla arkadan dokundular park yaparken tampon esnemekten şekli bozuldu catladi braketleri kırıldı o sebeple keşke olsa diyorum. hb yi gözüme kestirdim.

MI 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende ilk kazami köy yolunda 2000 model Civic araçla yapmıştım 60 km hızla köpeğe carpmistim. Köpek bowling topu gibi yuvarlandı fakat şükür bise olmadı kalktı koşarak ağaçların arasına gitti kayiplara karıştı indim baktım araçta da bir sıkıntı yoktu

İmkansızı dene, belki değildir!

Bir ay önce bana arkadan çarpan bmw bu duruma geldi benim sadece tampon işlem gördü. Bu araca arkadan bir araç daha çarptı ve bmw bir kez daha bana vurdu. Tamponda dışardan çok belli olmayan bi kırık oluştu. Ben bagaj komple gitmiştir diye ındim araçtan ve bu şekilde görünce bende şok oldum.
2f2b9c0717f7a587544ac4f8a3902b4e.jpg
09039c3b6b45fc82ee17deec1647276d.jpg

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geçen gün trafikte Işık’larda durduğumda banada aynı şekilde 2000 model manda kasa E 200 arkadan çarptı okadarki sesten arkanın darmadağın olacağı hissi uyandı indiğimde aracımda bir şey görünmediği gibi mercedesin sahibi üzüldü sağ far altı kurulup çıktı diye ben olayın sıcağı belkide sularından görünmüyor anlayamayız deyip bir kaç gün sonra tanıdık kaporta ustasına gittim adam sağına soluna altına bagaja kadar her yere baktı arka çamurluk iç piminin birisi dılarıya çıkmış düzeltti okadar ve daha önceki yıllarda kendisine gelen 2004 model corolla hb ile ilgili hikayesini anlattı. Aracın kaskodan hasarına yönelik yapılması gereken miktarı yazdıktan sonra kasko şirketinden arandığını ve hasarın bu kadar az olduğuna emin olup olmadıklarını o nedenle araca tekrar bakmasını çünkü volvonun perte ayrıldığını söylemişler. Açıkçası bu Kaza bende güven oluşturdu ama Son paylaşılan görüntü ve haberler sonrası son kaslarda aynımı endişeliyim birde Euro ncapta son kasa 4 yıldız almış bunu izleyince o da insanın içine kurt düşürüyor. Rabbim herkese kazasız belasız binmeyi nasip eylesin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Civic değerlendirmeye yeniden girdi ve beş yıldız aldı. İlk testte dört yıldız almasının nedeni ise sadece çocuk koltuğu kriterlerindeki değişiklikler nedeniyle olmuştu.Screenshot_20180304-223138.jpgScreenshot_20180304-223211.jpg

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hb 5
sedan 4 yildiz

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben hb son kasa olarak biliyorum 4 yıldız sonrası düzenleme yapılıp yeniden girdiğini şimdi öğrenmiş oldum sevindirici bir haber

Fakat kasa ile alakalı güvenlik sistemleri ile alakalı kesinlikle 1 puan ve yıldız kayıp değil bu tamamen de çocuk koltuğu ile alakalı bir durum diye hatırlıyorum

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhabalar
Bu hafta sonu sol ön çaprazdan sağ kavşaktan gelen 2002 model renault megane ile çarpıştık
Benim hızım çıkış yaptığım için oldukça düşük ancak Megane nin hızı yüksenti
Megane nin sol ön kapıdan arka çamurluğa kadar göçtü
Araç ancak 10 metre ilerde durabildi
Darbe ondan geldiği için baya korktum arabandan inmaden önce
İndiğimde ise sadece tamponun üst tarafında görülmeyen bi çatlak
bazı yerlerde boya kalkması ve en alt kısımda baş parmağı ucu kadar çökme oldu
Tampon bağlantıları yerinden bile oynamamıştı
Aracım 2017 exe eco ve hiç göçükte oluşmamıştı
Ama bu kazadan sonra bana oldukça güven verdi araç

Hocam hepinizden bunları duydukça daha rahatlıyor içim konu yanlış açılsada insanlara biraz daha güven verir en azından. Bana göçük mevzundan vazgeçirmek için çok kişi bilmediği halde konuşuyor. Evimin önünde nerdeyse hondanın son modellerinin hepsi mevcut, c sütunu dahil biraz bastırınca hepsinde sanki sağlam zemine dokunuyormuş gibi hissettim. Ama fc5 de şüphelendim esneyen sacdan dolayı bu yüzden sizlere sormayı tercih ettim. Mesajın silinmesini isterdim ama devamını okudukça satım almak isteyen kişilere biraz daha rahatlatıcı olacaktır eminim Biraz daha sevindim bunları duydukça. Hepinize teşekkür ederim.

Geri