FC5 multimedya ekran

Ad Soyad
Omer Guclu
Aracınız
Civic FC5 2017
Selamlar arkadaşlar,
Aracım 2017 Elegance. Aracın orijinal ekranını değiştirmek istedim. Bilindik ve yaygın bir firmadan 4GB'lik bir cihaz taktırdım. Ancak ekrandaki GPS uygulaması hem çok geç tepkilerle çalıştı ve hem de konum bulamadı. Android telefonumu ise kablosuz bağlamak bir işkence idi. Bazen gördü, bazen görmedi (2 ayrı telefon ile denedim). Gördüğü zamanlar ise cihaz üzerindeki Youtube uygulaması çok yavaş çalışıyordu. Dolayısı ile cihazı iade ettim.

Eğer mutimedya ekran taktırıp, memnun kalan arkadaşlar varsa önerilerini almak isterim. Temel beklentilerim sırası ile şöyle :
  • Navigasyon
  • Kablosuz Android Auto/Car Play desteği
  • Aracın kontrolleri ile tam uyum (ses tuşları, geri görüş, açık kapılar, park sensörleri vs.)
  • Kaliteli telefon görüşmesi yapabilmesi (mümkünse extra mikrofon olmadan aracın kendi mikrofonu ile)
  • Multimedya özelliklerinin düzgün çalışması (youtube, video oynatma gibi)
  • Sorunsuz ve kontrolü kolay radyo
  • Mümkünse sesli komut çalıştırabilme (radyo aç/kapa, youtube açma, telefon araması gibi sesli komutlar)
  • Bunları da makul gecikmelerle ve mümkün olduğunca akıcı yapabilmesi.

Yaptığım araştırmalara göre bunları yapabildiği iddia eden cihazlar 5000-7000 TL bandında geziniyor. Ancak ilk tecrübem zahmetli ve sorunlu olduğu için sizlerin tecrübelerinden faydalanmak istedim.

Gerir dönüşleriniz için şimdiden teşekkürler...

Geri