FC5 navigasyon hatası fatal error occured in main thread

Aracınız
Civic FC5 2019
Herkese merhaba fatal error occured in main thread şeklinde uyarı veriyor bunu çözebilen var mı? Navigasyon birden gitti. IMG_20190709_190843.jpegIMG_20190709_190854.jpeg

Mi MIX 2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
navigasyonunuzu güncellemeyi deneyin.

Denedim cihaz takılı diyor ama %99 dan sonra hata verip kapanıyordu. Şuan ekran başında değilim o hatanında fotoğrafını atmak isterdim.

Mi MIX 2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhabalar konuyu hortlatıyorum ama soruna çözüm bulabiliriz mi aynısı bugün başıma geldi sizin yazınızı gördüm . Nasıl bir yok izlediniz bendede durup dururken aynı hatayı verdi .

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar konuyu hortlatıyorum ama soruna çözüm bulabiliriz mi aynısı bugün başıma geldi sizin yazınızı gördüm . Nasıl bir yok izlediniz bendede durup dururken aynı hatayı verdi .
biraz geç oldu cevap vermem kusura bakmayın... Hatırladığım kadarıyla yazacağım. Öncelikle tüm dosyaları olduğu gibi manuel yedekleyin (kesme işlemi yapmayın kopyalayın her türlü ihtimale karşı) saynı şekilde naxiextras uygulamasından da yedekleme yapın sağlam bir şekilde daha sonra olduğu gibi biçimlendirip kopyaladıklarınızı tekrar içeri alın(copy/paste). baktınız olmuyor tekrar biçimlendirip naviextras uygulamasından yedeklemeyi yüklemeye çalışın. umarım işe yarar :)

Geri