FC5 - RS bagaj havuzu ve 4D paspas hakkında

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar,
2018 FC5 RS aracıma bagaj havuzu ve paspas almak istiyorum.
Serviste orjinal alıp kullanan varsa fiyatını ve memnuniyetini belirtebilir mi?
Honda Web sitesinde istediğim bilgilere ulaşamadım. Servise gidip de sormak için de zamanım olmuyor maalesef.
Forumda da araştırdım fakat bulamadım. Benden kaynaklı olabilir.
Online sitelerde SAHLER marka satın alanların genel olarak memnun kaldıkları hakkında yorumlarını gördüm.
Sizce 200 tl civarında internetten almak mı mantıklı yoksa servisten orjinal kauçuk almak mı mantıklı?
Değerli yorumlarınızı beklemekteyim :)
Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.
Saygılarımla.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar,
Uzun araştırmalar sonucu Sahler marka paspas sipariş ettim Linki aşağıdadır:
Araca yerleştirdikten sonra klips olayını da çözdükten sonra sizi konu hakkında bilgilendireceğim.
Herkesin değerli yorumları ve yardımları için teşekkür ederim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese merhabalar, hayırlı cumalar.
Nihayet paspası fırsat bulup da aracımda kullanmaya başladım.
Öncelikle sabitleme aparatları olmasına rağmen araçta bulunan sabitleme noktalarının araca takılmamasından dolayı paspas ayağımdan kaydı.
Servise gidip istediğimde yarım saat içinde araca sabitleme noktalarını monte ettiler.
Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Sahler marka hoşuma gitti. Tavsiye ederim.
Saygılarımla.

EK7

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaslar. Servisin verdigi paspas sag ayakkabi topugunu resmen siyaha boyuyor ozellikle beyaz bir ayakkabiysa komur karasi oluyor. Bu sahler marka paspasta boyle bir sorun var midir tavsiye eder misiniz bu konuda? Tesekkur ederim simdiden.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaslar. Servisin verdigi paspas sag ayakkabi topugunu resmen siyaha boyuyor ozellikle beyaz bir ayakkabiysa komur karasi oluyor. Bu sahler marka paspasta boyle bir sorun var midir tavsiye eder misiniz bu konuda? Tesekkur ederim simdiden.

merhabalar,
ben de alırken baya tereddüt ettim. Servisten orjinal mi alsam yoksa benzer olanlara mı baksam arasında kaldım.
Yaklaşık 10 aydır sahler marka olanı kullanıyorum. Şu ana kadar herhangi bir problem yaşamadım.
Sizin belirttiğiniz boyama sıkıntısını da yaşamadım.
Tavsiye eder misiniz diye sorarsanız ben memnunum. Ne boyama ne de plastik koku sorunu yaşadım.
Selamlar,

Aracınız
Civic FC5 2020
bende de var çok bir şikayet yaşamadım fakat 2 sıkıntım var.
bayinin bana verdiği sahler marka ürünlerin arka tarafların parçalarında klipsler bulunuyor ama takılacak biryer yok, ön parçalar gibi döndürülebilen kilit yeri koymuşlar ama kilitlenecek bir mekanızma bulamadım,çünkü arka parçaların kilidi yok, bide aşağıdaki resmini paylaştığım kısım çok kolay çıkıyor, sürekli takmam gerekiyor takmazsan ön koltuğun altına kayıyor paspas

Ekli dosyalar

• 5B60B934-3848-415D-AC9C-AAE31E3E7EDB.png
    5B60B934-3848-415D-AC9C-AAE31E3E7EDB.png
    199.1 KB · Görüntüleme: 24
Geri