Fc5 spoiler gümüş gri

Boyalı spoiler alan var mı arkadaşlar , boyasız alsak nerede boyatabiliriz yada .. Ama öncelikli boyalı almak istiorum gümüş gri , model ise ince model ışıksız olacak ekteki modeli düşünüyorum . yardımcı olabilecek var mı ?IMG_1432.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Istanbuldasiniz ve bu konuda en genis yelpazeye sahip olan sehirdesiniz siz bu konuda cozum bulamazsaniz biz ölelim [MENTION=788]ukirdi[/MENTION] bu aralar forumda pek aktif degil eger ki gorurse yardimci olacaktir.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam haklısın belki ama istanbuldan inan bıkmışız bi yere çıkıp uğraşmak istemiyorum , hazır boyalı gelsin kullanım derdindeyim

Aracınız
https://m.n11.com/honda-civic-2017-fc5-boyali-spoiler-siyah-P262481035

Boyalı 100 lira diyor, renk seçenekleri mevcut diyor. Gümüş gri var mı aynı fiyat mı diye sorabilirsin hocam.

Yalnız ben aracı alırken servise inip baktım bu spoiler varlığı yokluğu bir, hiç belli etmiyordu. Ben de Gümüş gri aracım için ayaklı ışıklı model aldım ama o boyasız yüz liraydı. Boyalı için 250 istemişlerdi. Gri karbon fiber folyo aldım 20 liraya, onunla kapladım. Güzel yapamadım şimdilik ama monte etmedim uğraşırım biraz daha diye.

Son düzenleme:
https://m.n11.com/honda-civic-2017-fc5-boyali-spoiler-siyah-P262481035

Boyalı 100 lira diyor, renk seçenekleri mevcut diyor. Gümüş gri var mı aynı fiyat mı diye sorabilirsin hocam.

Yalnız ben aracı alırken servise inip baktım bu spoiler varlığı yokluğu bir, hiç belli etmiyordu. Ben de Gümüş gri aracım için ayaklı ışıklı model aldım ama o boyasız yüz liraydı. Boyalı için 250 istemişlerdi. Gri karbon fiber folyo aldım 20 liraya, onunla kapladım. Güzel yapamadım şimdilik ama monte etmedim uğraşırım biraz daha diye.

Gümüş gri boyalı bulunmuyor onu gördüm ben alıcan kendin boyatıcan olay bu

kayhanbozkus

0
Yönetici
Siz spoileri de piano black alin kapi citalari kapi kollari falan renk katsin arabaya ? [MENTION=12686]samuraiii[/MENTION]

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ukirdi

0
Boyalı spoiler alan var mı arkadaşlar , boyasız alsak nerede boyatabiliriz yada .. Ama öncelikli boyalı almak istiorum gümüş gri , model ise ince model ışıksız olacak ekteki modeli düşünüyorum . yardımcı olabilecek var mı ?Ekli dosyayı görüntüle 7118

Dostum istanbuldaysan bana ulaş cozeriz basit seyler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri