Fc5 te gelen gaz kokusu

Aracınız
Arkadaşlar normal, bakın katalizör dediğiniz parça isindikca görevini yerine getirir. Soğuk havalarda beyaz su buharı atarken egsozdan sıcak havalarda şu atmaktadır. Gaz kaçağı sigara varsa baksınlar 30 sn lik işi var. Soğuk motordan benzin kokusu gelir. Çok karbüratörlu eski arabalara bindim hepsi yakıt kokar.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar normal, bakın katalizör dediğiniz parça isindikca görevini yerine getirir. Soğuk havalarda beyaz su buharı atarken egsozdan sıcak havalarda şu atmaktadır. Gaz kaçağı sigara varsa baksınlar 30 sn lik işi var. Soğuk motordan benzin kokusu gelir. Çok karbüratörlu eski arabalara bindim hepsi yakıt kokar.

Yazım yanlışları için kusura bakmayın gaz kaçağı sigara varsa baksınlar yazmışım sakin aman ha

ywzckr

0
Arkadaşlar aracım 2018 elegance.sabahlari motor sogukken benzinden gaza geçişte araç içine gaz kokusu geliyor.basina böyle bir problem gelen varmı.

Mi A1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim arabadada vardi hocam forumda sormustum daha once gaz kacagi demisti burdan arkadaslar. Soyle ben hareket halindeyken yapiyordu, ondeki aracin egzozundan cikan lpg kokusunu iceri cekiyor diye tahmin ettim, nitekim oyle her zaman yapmiyordu seninki gibi ilk calismada degil, sonradan kendi kendine kesildi. Nereden oldugunu ogrenirsen buradan yazarsan sevinirim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Baglanti kelepçelerinde problem varmis, değiştirirler, sabah denedik problem kalmamış.yalniz sorunu BRC servisinde hallettiler. Servis gazla alakalı işleri oraya yaptiriyor.yetkili onlar diyor.

Mi A1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Fabrikada veya serviste takılan lpg kitleri ile servis ilgilenmiyor. Dışarıdan anlaştıkları bayiye taktırıyorlar ve problemleri de onlara yaptırıyorlar.

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri