FD6 2011 model elegance full paket arabadaki orijinal multi medya sistemi

Öncelikle merhabalar aracı yeni aldım fakat multi medya sistemini bir türlü çözemedim dokunmatik havası var dokunmatik değil kumandası var desen oda yok acaba bu sistem nasıl kullanılıyor şimdiden teşekkür ederim images.jpeg

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Öncelikle merhabalar aracı yeni aldım fakat multi medya sistemini bir türlü çözemedim dokunmatik havası var dokunmatik değil kumandası var desen oda yok acaba bu sistem nasıl kullanılıyor şimdiden teşekkür ederim Ekli dosyayı görüntüle 261208

Yeni aracınız hayırlı olsun.Bu multimedya orijinal değil sonradan taktırılan double teyp diye geçiyor yanlış bilmiyorsam.Benim aracımda orijinal teyp olduğu için bu sistemin Nasıl çalıştığı konusunda bir fikrim yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yeni aracınız hayırlı olsun.Bu multimedya orijinal değil sonradan taktırılan double teyp diye geçiyor yanlış bilmiyorsam.Benim aracımda orijinal teyp olduğu için bu sistemin Nasıl çalıştığı konusunda bir fikrim yok

Bende bu model araların hepsinde bu double teyp oldugu için orijinal zannediyorum yanılmışım peki bunu nasıl kontrol edicez ufak tefek şeyleri düğmelerle yapıyoruz ama ilerisini yapamıyoruz

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Öncelikle merhabalar aracı yeni aldım fakat multi medya sistemini bir türlü çözemedim dokunmatik havası var dokunmatik değil kumandası var desen oda yok acaba bu sistem nasıl kullanılıyor şimdiden teşekkür ederim Ekli dosyayı görüntüle 261208

Foruma hoşgeldiniz :) Forum kuralları gereği linkteki tanışma başlığında kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz :) https://www.civictr.com/forums/tanisma.29/

Bu multimedialar eski tip basmatik tarzı ekranlara sahipler ve günümüz koşullarına pek ayak uyduramadılar, bu cihaza güzel bir format atıp versiyon güncellemesi yapılması faydalı olacaktır ancak yazılım güncellemesi de aldığını sanmıyorum.

Aracınız
Civic FD6 2010
Bende bu model araların hepsinde bu double teyp oldugu için orijinal zannediyorum yanılmışım peki bunu nasıl kontrol edicez ufak tefek şeyleri düğmelerle yapıyoruz ama ilerisini yapamıyoruz

Valla hiç bu teyp kullanmadım bir bilgi yok yanlış yönlendirmek istemem belki YouTube ta video bulabilirsiniz

Geri