fd6 american park

Aracınız
Bu gün elime ulaştı modül ve montajını kendim yaptım. 5 saatlik uğraş sonucu güzel bir manzara çıktı şükür
Fakat yan aynalarda ki sinyal kollarına ulaşıp iç kabinden motor kabinine hat döşemek çok yordu. Vaktimin büyük kısmını aldı. Ve sonuçç...
b3f5dfa9f9f939907600f153d0a9c347.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=9915]112ihsan[/MENTION] Elinize sağlık :eek:k:

Aracınız
Bu gün elime ulaştı modül ve montajını kendim yaptım. 5 saatlik uğraş sonucu güzel bir manzara çıktı şükür
Fakat yan aynalarda ki sinyal kollarına ulaşıp iç kabinden motor kabinine hat döşemek çok yordu. Vaktimin büyük kısmını aldı. Ve sonuçç...
b3f5dfa9f9f939907600f153d0a9c347.jpg

Usta ürüne ulaşamadım da yardımcı olurmusun bana

Aracınız
[MENTION=9915]112ihsan[/MENTION] Usta dikiz aynasından nasıl çektiniz kabloyu detaylı anlatırmısınız rica etsem

Her iki kapı kolonlarına giden hat var menteşenin hemen altında siyah pilastik içinde. Orda soket var iki adet yan yana. Orda aynaya giden bir hat var + hattı. Onu dörtlüleri yakarak kontrol kalemi ile çok rahat bulabilirsin. Arabanın direksiyon altındaki plastiği ve torpidoyu çıkardığın zaman kablonun nerden geldiğini rahatlıkla görüyorsun. Amerikan park için zaten + ucu yeterli olacaktır size.
Ön tarafa da direksiyonun altından baktığınız zaman teybin hemen arkasında siyah bir tıpa var tek motor kabine bağlantı yeri orası oradan kabloyu bir ucu kör mil yardımı ile aktara bilirsiniz.

Geri