Fd6 buji anahtarı tavsiyesi

Ad Soyad
onur sayar
Aracınız
Civic FD6 2011
Merhaba bujileri servisten aldım fakat değişmeye 1000TL istediler kendim takmak istiyorum fakat 14mm-16mm gibi ebatlar var hangi ölçüde almam gerekiyor? Buji anahtarı tavsiyesi verebilir misiniz? Link atarsanız çok makbule geçer.4802C1CA-77B7-4174-879D-E09991CDCB0F.jpeg

Merhaba bujileri servisten aldım fakat değişmeye 1000TL istediler kendim takmak istiyorum fakat 14mm-16mm gibi ebatlar var hangi ölçüde almam gerekiyor? Buji anahtarı tavsiyesi verebilir misiniz? Link atarsanız çok makbule geçer.Ekli dosyayı görüntüle 272028
Hayırlı olsun. Ne kadara aldınız.
Fd6 'nın Bujileri epey bir derinde.
Ben bujileri 16-17 numaralı anahtarın 16 numarası ile üst taraftan ayarlı pense ile sıkarak söküyorum. Diğer, kollu buji anahtarlarından daha sağlam.

images (19).jpeg

Bende bunu kullanıyorum, sorun yok.
Aynısını verdi hırdavatçı, sadece içinde conta yok. Eski bujiyi mıknatısla çektim yenisinide ucundan tutup yavaşça yuvaya bıraktım, anahtarı takıp elle boşluğunu aldım sonrasında cırcırı takıp çeyrek tur 90 derece sıktım. Bilmeyip kendi yapacak arkadaşlara fikir olsun diye yazdım, internetteki videolarada sıktıkça sıkıyorlar o kadar sıkmaya gerek yok.

Aynısını verdi hırdavatçı, sadece içinde conta yok. Eski bujiyi mıknatısla çektim yenisinide ucundan tutup yavaşça yuvaya bıraktım, anahtarı takıp elle boşluğunu aldım sonrasında cırcırı takıp çeyrek tur 90 derece sıktım. Bilmeyip kendi yapacak arkadaşlara fikir olsun diye yazdım, internetteki videolarada sıktıkça sıkıyorlar o kadar sıkmaya gerek yok.
Ben karga burunla metal kısmından tutup çekiyorum. Aynı şekilde yuvaya oturtuyorum.

Geri