FD6 buji değişimi hk

Ad Soyad
DOĞAN
Aracınız
Civic FD6 2011
Merhaba, aracım 243 binde 2011 model, buji hariç zamanla yıpranan parçları, alt takım, disk, balata, v kayışı vs her şeyi değiştirdim, aracı 30 bin km'dir kullanıyorum ve en son bujilerin ne zaman değiştiğini bilmiyorum.
Araç zaman zaman kışın geç çalışıyor ama çok nadir oluyor bu, tekleme, titreme, gaz kesme yok. Sizce bujileri değiştireyim mi yoksa gittiği yere kadar kullanayım mı?

mturker

Özel Üye
Merhaba, aracım 243 binde 2011 model, buji hariç zamanla yıpranan parçları, alt takım, disk, balata, v kayışı vs her şeyi değiştirdim, aracı 30 bin km'dir kullanıyorum ve en son bujilerin ne zaman değiştiğini bilmiyorum.
Araç zaman zaman kışın geç çalışıyor ama çok nadir oluyor bu, tekleme, titreme, gaz kesme yok. Sizce bujileri değiştireyim mi yoksa gittiği yere kadar kullanayım mı?
Merhaba önce bujilerin hepsini sokturun gittiginiz servise bı kontrol ettirin ayrıca durumu çıplak gözle görün daha iyi olur , buji uçlarıni foto çekin daha iyi yorum yapılır böylelikle. Belki 10-20 bin kadar daha gideri vardır bu sadece kaba taslak. Görmekte fayda var.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
DOĞAN
Aracınız
Civic FD6 2011
Merhaba önce bujilerin hepsini sokturun gittiginiz servise bı kontrol ettirin ayrıca durumu çıplak gözle görün daha iyi olur , buji uçlarıni foto çekin daha iyi yorum yapılır böylelikle. Belki 10-20 bin kadar daha gideri vardır bu sadece kaba taslak. Görmekte fayda var.

Yetkiliden fiyat alacağım bakalım ne kadar çıkacak,hocam eğer az bir zamanı kalmışsa değiştireyim diyorum hazır sanayiye gitmişken.

mturker

Özel Üye
Bostancıya gidecektim ama çok yoğunlarmış, bir de frenciye gitseniz daha iyi olur dediler o nedenle Tekirdağ'da bir frenciye gidip disk ve balataları değiştireceğim.
Maslak da İstanbul otomotiv özel Honda servisi mevcut , istanbuldaysaniz tavsiye ederim.
Selamımı iletin ellerinden geleni yaparlar.
Fiyat konusunda biraz daha iyiler.

Ad Soyad
DOĞAN
Aracınız
Civic FD6 2011
Maslak da İstanbul otomotiv özel Honda servisi mevcut , istanbuldaysaniz tavsiye ederim.
Selamımı iletin ellerinden geleni yaparlar.
Fiyat konusunda biraz daha iyiler.

Teşekkür ederim hocam, şu an Tekirdağdayım ama İstanbula geçtiğimde ihtiyaç olursa uğrarım.

Bu arada 2400 TL dedi servis bujilere biraz indirim ile 2280’e aldım. NGK marka.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Teşekkür ederim hocam, şu an Tekirdağdayım ama İstanbula geçtiğimde ihtiyaç olursa uğrarım.

Bu arada 2400 TL dedi servis bujilere biraz indirim ile 2280’e aldım. NGK marka.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Fiyat güzel servis malı olması daha güzel.

Bostancı dediğiniz için Maslak dedim sonucda ikiside İstanbul'da.

Geri