Fd6 CD changer eject ve busy problemi

Aracınız
Civic FD6 2012
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim bununla ilgili araştırma yaptım aynı konuya rastlayamadım varsa da kusura bakmayın, fd6 kasa aracımda 6 lı CD çalar var içi dolu Emin’im yalnız CD çıkartamıyorum takılı kalır gibi ses çıkıyor sürekli, CD çıkmıyor bir türlü çalmıyor busy diyor sürekli ne yapmam lazım teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Genelde CD changerler zaman içinde toz ve kirden diskleri düzgün okumuyor yada CDyi çıkartamaz hale gelebiliyorlar.
Benim civicte değil ama farklı marka bir araçta CD okuyucu takılıyor ve CD içinde kalıyordu, teyp tamircisinde teyp sökülüp içindeki mekanizması ve hareketli parçalar yağsız kontak spreylerle iyice temizlendikten sonra düzelmişti.
Bu işlemi teyp tamircileri iyi yapıyorlar ancak günümüzde tamir işlemi yapan pek yok diye biliyorum, genelde hemen navigasyon takmaya çalışıyorlar.

Ahank

0
Aracınız

Burda alan kişi yorum yapmış.taktirmak biraz sıkıntı youtubede takma videosu var bı araştır derim ((Alacak ardaşlar gönül rahatlığıyla alabilir honda civic 2008 araç için aldım. Direksiyondaki tuşlar aktif olarak çalışıyo orjinal sesten bi tık aşağıda çıkyo sadece ama ses kalitesi güzel. Hediye olarak hafıza kartı okuyucu flaş için teşekkürler))

Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.

Honda Civic 2009 fd6

Geri