Civic FD6 Fd6 lpg hakkında görüşünüz nedir?

Aracınız
Civic FD6 2010
fd6 aracınızı satarsanız yeni araç ararken çok pişman olursunuz çünkü aynı paraya düşük km temiz bir C segment dizel otomatik araç zor bulunur.

40 bin kilometreden fazladır fd6 aracımı lpg ile kullanıyorum ve çok memnunum. lpg montajından sonra araçla yola çıkıp yolda lpg ayarı yapan bir yerde montajınızı yaptırın. sonrasında da düzenli lpg bakımı ve subap ayarı yaptırırsanız sıkıntısız olarak yıllarca kullanırsınız.

lpg dolum ağzını benzin depo kapağının içine geniş ağızlı olarak takmalarını söyleyin.

Aracınız
Civic FD6 2010
fd6 aracınızı satarsanız yeni araç ararken çok pişman olursunuz çünkü aynı paraya düşük km temiz bir C segment dizel otomatik araç zor bulunur.

40 bin kilometreden fazladır fd6 aracımı lpg ile kullanıyorum ve çok memnunum. lpg montajından sonra araçla yola çıkıp yolda lpg ayarı yapan bir yerde montajınızı yaptırın. sonrasında da düzenli lpg bakımı ve subap ayarı yaptırırsanız sıkıntısız olarak yıllarca kullanırsınız.
Yorumlariniz cok guzel. Taktirma olayina cok sicak bakiyorum. Eger taktirirsam umraniye candan muhendislikte taktiririm muhtemelen. Sadece marka olayini aractiriyorum. Atiker brc pirins arasinda arastirma yapip eger kafama yatarsa taktirip kullanicam gibi. Hayirlisi diyelim

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri