Fd6 otomatik vites silkeleme

Aracınız
Civic FD6 2007
Aracım 2007 model premium araç 2. vites 1500 - 2000 devir arasında silkeleme yapıyor birkaç ustaya götürdüm şanzıman yağı değişti, bujiler değişti (NGK iridyum buji) bobinler değişti ama hala sorun devam ediyor. Bir usta beyinden de olablir ama denemek lazım dedi beyin olunca elletmedim. Böyle bir sorun ile karşılaşan varmı ben şanzıman da bir sıkıntı olabileceğini düşünüyorum ama hep bu şanzımanlar arıza vermez diye söylüyorlar.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Aracım 2007 model premium araç 2. vites 1500 - 2000 devir arasında silkeleme yapıyor birkaç ustaya götürdüm şanzıman yağı değişti, bujiler değişti (NGK iridyum buji) bobinler değişti ama hala sorun devam ediyor. Bir usta beyinden de olablir ama denemek lazım dedi beyin olunca elletmedim. Böyle bir sorun ile karşılaşan varmı ben şanzıman da bir sıkıntı olabileceğini düşünüyorum ama hep bu şanzımanlar arıza vermez diye söylüyorlar.
Benzinli kullanımda durum değişiyor mu.

Aracınız
Civic FD6 2007
Merhaba şanzıman yağ filtresi değişimi peki ?

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yok filtre değişmedi filtre değişmek için 2 - 3 kere yağı erken değişim yapmak lazım mış ustanın dediği ilk değişimde biraz yağ kalıyormuş 2. ve 3. değişimden sonra filtre değişecekmiş

Geri