fd6 silecek suyu hakkında

Aracınız
Civic FD6 2011
arkadaşlar silecek suyu koycam 3 yıldır duran antifirizli cam suyum var onu koysam olurmu bozulmaz değilmi yoksa normal marketten aldığımız içme suyundan mı koyuyum

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
arkadaşlar silecek suyu koycam 3 yıldır duran antifirizli cam suyum var onu koysam olurmu bozulmaz değilmi yoksa normal marketten aldığımız içme suyundan mı koyuyum
Antifirizli cam suyu ise problem olmaz sadece antifriz derecesi düşmüştür...Kutuda -30 yazıyor ise tahmini -24 lere felan düşmüştür...yani antifiriz özellğini kaybetmiştir....

Antifriz li cam suyu kışın candır.... En azından donmaz.....Arıtma su yada hazır market suyundan iyidir....

Kireçli çeşme suyunu sakın kullanmayalım...Saygılar

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar şu bilgiyi de vereyim. İsim vermeden bir süpermarketten üzerinde -40 ibaresi bulunan bir cam antifrizi aldım. Hava ısısı -15 olmasına rağmen antifrizli cam suyu dondu. Piyasada sahte antifrizli cam suları dolaşıyor bilginize.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar şu bilgiyi de vereyim. İsim vermeden bir süpermarketten üzerinde -40 ibaresi bulunan bir cam antifrizi aldım. Hava ısısı -15 olmasına rağmen antifrizli cam suyu dondu. Piyasada sahte antifrizli cam suları dolaşıyor bilginize.
Sağlam antifriz görmüyor bende artık

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2011
bu silecek suyu yeri kaç litre alıyor peki bilginiz varmı 5 litreye yakın doldurdum da

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
bu silecek suyu yeri kaç litre alıyor peki bilginiz varmı 5 litreye yakın doldurdum da
Sizinki sıfır mış içinde o zaman hiç su yokmuş..

Yanlış bilmiyor isem 3 yada 4 lt civarı alıyor..

Çünkü 5 lt antifriz li cam suyu koyuyorum aracıma 1 yada 2 lt kalıyor dibinde bidonun...

Sol cam suyu fıskiyesi sağdan 3 atım daha geç veriyor suyu muhtemel kireç vs tıkanık... Bir miktar kireç çözücü koysam su haznesine... zarar verecek bı aksam varmı tesisatta... yoksa en uç daha beter tikanirmi...

herkese selamlar...

Geri