Fe1 yeni kasa için şu ön ekten arıyorum.

Ad Soyad
Hilmi Işık
Aracınız
Civic FE1 2021
Image1673622405.627056.jpg
Herkese merhaba. Şu ön ekten arıyorum. İnstagramdan trend.garage hesabından bu fotoyu paylaştılar fakat gelen ek bu şekilde. Aynı ekten nerden bulabilirm? Araç sahibini tanıyan varsa ulaşmak istiyorum.
Image1673622492.008385.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Berkay
Aracınız
Civic FE1 2023
Üstadım bende bu eki araştırıp düşünüyordum siz bulabildiniz mi taktınız mı nasıl oldu acaba? Mümkünse müsait zamanınızda bir fotoğraf paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Ad Soyad
Hilmi Işık
Aracınız
Civic FE1 2021
Üstadım bende bu eki araştırıp düşünüyordum siz bulabildiniz mi taktınız mı nasıl oldu acaba? Mümkünse müsait zamanınızda bir fotoğraf paylaşabilirseniz çok sevinirim.
Son hali bu şekilde hocam. Paşa tuning ps dizayndan aldım eki.

Ekli dosyalar

• IMG_8618.jpeg
    IMG_8618.jpeg
    224.8 KB · Görüntüleme: 38
Ad Soyad
Berkay
Aracınız
Civic FE1 2023
Son hali bu şekilde hocam. Paşa tuning ps dizayndan aldım eki.
Zahmet verip fotoğraf paylaştığınız için çok teşekkür ederim üstadım. Son olarak farların üstüne ufak parça devam eden 3'lü versiyonları var bide sadece orta kısım olarak mevcut sizin bu ilettiğiniz fotoğraftakinde farların üstüne kaş gibi devam eden parçalar montajlı mı yoksa sadece orta piano black olarak mı acaba? Ekte ilettim hatta şu ince kaş gibi olanlar da var mı yoksa orta kısım olarak piano black mi mevcut sadece?

Ekli dosyalar

• orta.jpg
    orta.jpg
    66.1 KB · Görüntüleme: 14
Ad Soyad
Berkay
Aracınız
Civic FE1 2023
Bu arada bakarken bakarken şuna denk geldim fikir olsun diye paylaşıyorum. Acaba sizdeki ile bu bir şekilde ikisi bir bütün olarak takılsa nasıl görünür?

Ekli dosyalar

• alt1.jpg
    alt1.jpg
    57.5 KB · Görüntüleme: 23
  • alt2.jpg
    alt2.jpg
    152.9 KB · Görüntüleme: 23
Ad Soyad
Hilmi Işık
Aracınız
Civic FE1 2021
Zahmet verip fotoğraf paylaştığınız için çok teşekkür ederim üstadım. Son olarak farların üstüne ufak parça devam eden 3'lü versiyonları var bide sadece orta kısım olarak mevcut sizin bu ilettiğiniz fotoğraftakinde farların üstüne kaş gibi devam eden parçalar montajlı mı yoksa sadece orta piano black olarak mı acaba? Ekte ilettim hatta şu ince kaş gibi olanlar da var mı yoksa orta kısım olarak piano black mi mevcut sadece?
Estağfurullah ne zahmeti. Başka bi eklenti mevcut değil. Panjur orjinal halinde. Araç koyu renk olunca o eklentilere gerek duymadım açıkçası.

Ad Soyad
Hilmi Işık
Aracınız
Civic FE1 2021
Bu arada bakarken bakarken şuna denk geldim fikir olsun diye paylaşıyorum. Acaba sizdeki ile bu bir şekilde ikisi bir bütün olarak takılsa nasıl görünür?
Bu panjuru görmemiştim. Güzel durabilir fakat sis ve ortadaki ızgarayı da aynı şekilde parlak siyah yapıp bi bütünlük sağlanmalı bence

Geri