Formula 1 Muhabbeti - Ana Konu

kayhanbozkus

0
Yönetici
Evet son güvenlik aracı sonrası Leclerc-Hamilton-Perez mücadelesi gerçekten çok heyacan kattı :) Mücadele bekledigimden de çok temiz sonuçlandı.
Formula severlere Mercedes'in katı dominasyonundan sonra bu rekabet çok iyi geldi (y)
Son 2 turda Schumi'nin Verstappen'e baskisi cok hosuma gitti. Artık bu çocuğu daha iyi bir araçla izlemek istiyorum.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Son 2 turda Schumi'nin Verstappen'e baskisi cok hosuma gitti. Artık bu çocuğu daha iyi bir araçla izlemek istiyorum.

aynen beni de çok heyecanlandırdı o mücadele. MSC yerinde hamilton olsa kesin Max e vurmuştu o mücadelede.

Ferrari nin leclerc şampiyonluk mücadelesinde önde diye sainze psikolojik baskı kurması da biraz sinir etti ama ilk galibiyetini kazanmasının önüne geçemediler.

kayhanbozkus

0
Yönetici
aynen beni de çok heyecanlandırdı o mücadele. MSC yerinde hamilton olsa kesin Max e vurmuştu o mücadelede.

Ferrari nin leclerc şampiyonluk mücadelesinde önde diye sainze psikolojik baskı kurması da biraz sinir etti ama ilk galibiyetini kazanmasının önüne geçemediler.
Ve bunu hasarlı aracı olan Leclerc'i korumak için yapmaları ayrı saçmalıktı. Sainz'a geçildikten sonra Leclerc'in arkasındakileri oyalaması ve Sainz'a fark açma şansı tanıması da yarışın güzel taraflarındandı. Schumi de geçerdi Verstappen'i ama arabanın gücü yetmedi :)

Geri